Naga MarketsLogo2013-06-20-01

Witam wszystkich

Dziś zaległe pozycje z zeszłego tygodnia, niestety brak większości screenów, awaria programu do screenów, zorientowałem się dopiero w piątek :/

Zawarte zostały 4 pozycje, trzy pozycje na plus, jedna na małym minusie. Ogólnie tydzień udany, znacznie lepszy od poprzedniego.
Pozycja 1:
Zagranie na odbicie od SR z z H1, wejście spóźnione, powinienem wejść niżej, ale weszło jak weszło.

Pozycja powoli bo powoli ale szła we właściwym kierunku. Jednak pary boczne mocno wybijały w górę, ale kabel nic sobie z tego nie robił, co powodowało spore zagrożenie dla pozycji


Po czym stwierdziłem że lepiej tą pozycję zamknąć i nie ryzykować, mały plus, tylko 5 pipsów, ale zawsze coś.


Pozycja druga
Tu niestety nie mam screenów, tylko już po fakcie.
Pozycja na Long na kablu, zagranie na kontynuacje ruchu wzrostowego, powrót do lokalnego SR i wejście dalej na L, SL poniżej SR
Brakło kilku pipsów do TP, po czym nie chciało iść dalej to zamknięte zostało z reki, wynik +20 pipsów


Pozycja trzecia
Kolejny raz kabel, Tu liczyłem na większy spadek, dlatego też takie duże TP. byliśmy w bardzo dobrym miejscu na zagranie większego S, na H4/D1 byliśmy w górnych granicach oporów, co sugerowało że może być większe odbicie w dół.

W tracie pozycji, musiałem wyjść z domu, z racji tego zamknąłem pozycję na +19 pipsów, jak się okazało, nagłe wyjście mi się opłaciło, gdyż później kurs poszedł do góry i nie kontynuował swojego ruchu w dół.

Ostania pozycja, tu był expresowy SL 6 pipsów, nawet z tego screenów nie mam, Chciałem zagrać na korektę na kontynuacje ruchu ( tak jak w poprzednich pozycjach ), ale trafiłem na przełamanie ruchu i mnie wycięło.

Ogólnie tydzień dobry, w sumie jakieś 40 pipsów na plus, problem z programem do screenów rozwiązany i można działać dalej.

Pozdrawiam
MichałConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here