Naga MarketsLogo2013-06-20-01

Witam wszystkich

W mijającym tygodniu, nie miałem zbyt wielu okazji do gry, w poniedziałek miałem kursanta, a we wtorek i środę rynek był fatalny do gry i nie grałem.
W czwartak zawarłem 2 pozycje, w piątek jedną.

Long na Edku
W ciągu ostatnich kilku dni mieliśmy mocny trend wzrostowy na Edku i chciałem do niego dołączyć, wyczekałem na mała korektę i zawarłem longa.
Pozycja niemal natychmiast poszła na minus i po paru minutach trafiło w SL. To się nazywa mieć farta i w tak silnym ruchu wzrostowym trafić SL 😉
Wynik : -5,2 pipsa

Kolejną pozycję zawarłem już po wejściu USA i po publikacji danych o stopach procentowych, rynek był bardzo czytelny do tego ruchy bardzo silne i dynamiczne, czyli tak jak lubię.
Zawarłem Longa na Ejku na odbicie od lokalnego SR, zgodnie z kierunkiem ruchu. Przez pierwsze kilka minut kurs bujał się w okolicach wejścia, oby po ok 20 minutach wystrzelić zgodnie z kierunkiem. kiedy pozycja zbliżała się do TP wolałem ją zamknąć z ręki aniżeli czekać, gdyż po takim silnym wybiciu obawiałem się cofki, a tak zamknąłem pozycję z bardzo ładnym wynikiem +37,6 pipsa.Pozycja z piątku, short na Ejku na odbicie od SR z H1
Wszedłem w pozycję i po 2 minutach zaczęło spadać jak powinno, jednak po tym małym spadku rynek zaczął się klinować, ni to w górę ni to w dół, tak więc postanowiłem zamknąć pozycję i nie ryzykować niepotrzebnie. Niemal zaraz po zamknięciu pozycji kurs niemal runął w dół ( widąc na screenie ), nie ma co ukrywać ze odrobinę wkurzyłem i poszedłem na godzinny spacer odreagować, no cóż zdarza się. pozycja zamknięta z małym plusem +3,5 pipsaPodsumowując bieżący miesiąc :
Pozycji na plus : 8
Na minus : 1
Pozycji na 0 : 1
Suma pipsów : +117,9

Ogólnie tydzień udany, pomimo iż tylko grałem niecałe 2 dni. w Przyszłym tygodniu powinienem pograć więcej, gdyż nie ma kursanta.

Ps. Otrzyłame pytanie ” Co to za cyfry w prawym górnym rogu? ” To nic innego jak spread na danej parze walutowej w danym momencie.

Pytania : michal.zbrog@szkoleniaforex.com

Pozdrawiam
MichałConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Ma Pan nerwy ze stali ,ja też próbowałem grać na bardzo niskich interwałach czasowych tak zwany skalping ,ale w moim przypadku źle to się skończyło – duża strata kapitału.Moje uznanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here