Naga MarketsLogo2013-06-20-01

Witam wszystkich

Dziś pozycje z wczoraj oraz zaległe z zeszłego tygodnia.
Screeny tylko z zamknięcia

Poz.1
Short na Edku, zagranie na kontynuacje ruchu spadkowego, po małej korekcie. Pozycja poszła jak powinnam chociaż nie odrazu.
Po większym wybiciu dołem, pozycja zamknięta z ręki, “coś” mi nie pasowało, dlatego zamknąłem pozycję.

Poz.2
Znowu Short na edku. Dojście do SR ( widać na H1 ) zagranie na S. SL trochę powyżej. liczyłem tu na większy dynamiczny spadek, i tak początkowo było. Jednak kurs wrócił po paru minutach i pozycja zamknięta z ręki w okolicach zera.


Poz.3
Short na Kablu, dojście do lokalnego SR i zagranie na kontynuację ruchu spadkowego. Ta pozycja trochę mi napsuła nerwów, gdyż niewiele by brakowało i byłby SL, brakowało kolo 0.5 pipsa do tego, ale poziom się wybronił i kurs zaczął spadać. Dopiero po spadku zobaczyłem że wylądowaliśmy dokładnie na zawężeniu rynku zarówno z M5 jak i H1, dlatego zamknąłem pozycje i nie czekałem co dalej, ogólnie pozycja ok.Poz.4
Zagranie na Long na EURJPY, odbicie się od dołu konsolidacji, która była od ok 12h, SL trochę poniżej, TP na zaszczyt konsoli.
Pozycja zamknięta przez mój błąd, miałem przestawić SL, a zamiast tego zamknąłem pozycje, mały błąd a kosztował mnie TP. Ale ogólnie i tak na plus 20 pipsów, więc nie jest źle.W ostatnim tygodniu od środy nie grałem, drobny dom wariatów ( nie ma jak sprawy rodzinne )
W tym tygodniu spodziewałem się ze w poniedziałek będą duże zawirowania na rynku i chaotyczny rynek z racji sytuacji na Ukrainie. Jednak rynek był bardzo techniczny, zwłaszcza na EURUSD, oby dziś na sesji USA, też było tka klarownie jak wczoraj.

Pozdrawiam
MichałConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here