Naga Markets1 listopada portal blockchain btcparser.com wychwycił dwa transfery bitcoinów, które przeniosły około 19 876 BTC o wartości 1,2 miliarda dolarów w 2819 transakcjach. Co ciekawe, w obu przypadkach użyto podobnego mechanizmu podziału transakcji, co sprawia, że można domniemywać, iż za transferami stoi ta sama osoba. Kurs BTC/USD konsoliduje w środę w okolicach 63 000 USD.

  • Według twórców btcparser.com, blisko 20 000 BTC miało podobną mechanikę podziału transakcji „20×50”
  • Po wysłaniu środków prawie 20 000 BTC zostało podzielone na 200 portfeli po 100 BTC każdy
  • Fundusze bitcoina wieloryba zostały ponownie podzielone na znacznie mniejsze portfele, aż w końcu skonsolidowały się w przeróżne kwoty
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Bitcoin: Dwie transakcje wieloryba przekroczyły 1,2 miliarda dolarów

Wieloryby bitcoina są tajemniczymi posiadaczami wirtualnych monet, ponieważ w blockchainowym świecie widać je tylko wtedy, gdy się poruszają. Według twórców btcparser.com, blisko 20 000 BTC przeniesione w bloku 707 639 1 listopada miało podobną mechanikę podziału transakcji „20×50”. Właściciel parser blockchain domyśla się, że podmiotem wykonującym obie transakcje może być ta sama osoba lub organizacja.Jedna z metod dzielenia adresów BTC (na zdjęciu po lewej) i dane eksploratora łańcucha bloków rejestrujące 19 876 bitcoinów, które zostały przeniesione w poniedziałek (na zdjęciu po prawej).

Po wysłaniu środków prawie 20 000 BTC zostało podzielone na 200 portfeli po 100 BTC każdy. Następnie fundusze bitcoina wieloryba zostały ponownie podzielone na znacznie mniejsze portfele, aż w końcu skonsolidowały się w przeróżne kwoty.

Dodatkowo narzędzie prywatności Blockchair.com wskazuje, że transakcja uzyskała wynik 0 lub „krytyczny”. Ocena krytyczna oznacza, że ​​narzędzie „zidentyfikowało problemy [które] znacząco zagrażają prywatności zaangażowanych stron”.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin (BTC) konsoliduje powyżej 63 000 USD

Notowania BTC/USD odbiły na początku tygodnia od okrągłego poziomu wsparcia 60 000 USD i wykorzystały wtorkowy impuls, by wzrosnąć w rejon 63 000 USD. Środowa sesja przebiega wyjątkowo spokojnie, a zmienność jest minimalna. Kupujący mają otwartą drogę w kierunku historycznego szczytu 67 000 USD i dopóki kurs utrzymuje się powyżej 60 000 trend wzrostowy powinien być kontynuowany.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena akcji pkobp | xtb gpw | cd projekt notowanie | kurs lotos | biomed kurs | kurs lewa w kantorach | plus 500 |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here