Naga MarketsLogo simple7 maja br. Simple SA podpisało kontrakt z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku na dostawę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania. Realizacja umowy o wartości 1.230.000 zł brutto zostanie przeprowadzona do końca czerwca 2022 r. Akademia Wychowania Fizycznego jest następnym klientem, który zdecydował się na poszerzenie współpracy i zakup kolejnego systemu spółki Simple.

7 maja br. Simple SA podpisało kontrakt z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku

Simple SA to firma, z którą współpracowaliśmy w przeszłości przy wdrożeniu Zintegrowanego Systemu Informatycznego Wspomagającego Pracę uczelni. Dlatego – tym bardziej jesteśmy zadowoleni z wygranego przez nich przetargu i informatyzację kolejnych sektorów Akademii. Wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania pozwoli usprawnić nam m.in. obsługę rekrutacji, funkcjonowanie dziekanatu, archiwum, czy spraw związanych z płatnościami studentów. To wpłynie na optymalizację funkcjonowania uczelni oraz zwiększy prestiż wśród potencjalnych kandydatów – mówi prof. Paweł Cięszczyk, rektor Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Realizacja przetargu będzie polegać na dostawie i wdrożeniu Zintegrowanego Systemu Zarządzania AWFiS wraz ze świadczeniem usługi serwisu gwarancyjnego. Dodatkowo specjaliści Simple SA przeszkolą personel uczelni z zaimplementowanego narzędzia oraz będą świadczyć usługi serwisu gwarancyjnego systemu w okresie gwarancji.

Kontynuacja współpracy z AWFiS i wygranie przetargu na wdrożenie systemu SIMPLE.EDU
jest kolejnym prestiżowym projektem, który zdobyła spółka Simple. Oferowane przez nas rozwiązanie niezmiennie cieszy się zainteresowaniem oraz spełnia wszystkie kryteria stawiane przez tak wymagających klientów, jakimi są uczelnie wyższe. Cieszymy się, że nasze rozwiązania usprawnią funkcjonowanie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Rozwiązania Simple – dedykowane uczelniom i uniwersytetom – stawiają nas niezmiennie w roli lidera na rynku edukacyjnym – mówi Edyta Popławska, Dyrektor Działu Sprzedaży Simple SA.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCzwartek przynosi ważne odczyty indeksów PMI – Świat walut Marka Rogalskiego
Następny artykułAplikacja mBanku już dostępna w Huawei AppGallery
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here