Naga MarketsKurs dolara traci do AUD. Gdzie zmierzają notowania AUDUSD?Dolar australijski w tym tygodniu znacznie zyskuje, także do dolara amerykańskiego. Kurs pary walutowej AUDUSD przez 5 ostatnich sesji zamykał się na coraz wyższych poziomach. W ramach wzrostów kupującym udało się wczoraj przełamać istotny opór, co otworzyło drogę dalszym wzrostom. Teraz cena może zmierzać do kolejnego istotnego poziomu obrony.

  • Dołki i szczyty na AUDUSD wskazują na trend wzrostowy
  • Kupujący pokonali opór, który zmienił się we wsparcie
  • Cena może teraz zmierzać do kluczowej strefy oporu

Kurs AUDUSD kontynuuje trend wzrostowy

Na wykresie dziennym pary walutowej AUDUSD widzimy dołki i szczyty, które rysują się na coraz wyższych poziomach. Wskazuje to na odwrócenie trendu, a kupujący są już coraz bliżej zniesienia całego marcowego impulsu spadkowego,

Na drodze wzrostom stał istotny opór przy 0,6442, który w marcu działał także jako wsparcie. Jednakże w poniedziałek sesja zamknęła się ponad tym poziome wskazując na jego przełamanie. Wczoraj natomiast został on pozytywnie przetestowany w roli wsparcia.

Oprócz analizowanej pary walutowej, w ofercie XM znajdziesz jeszcze ponad 1000 innych instrumentów.
Sprawdź wielokrotnie nagradzanego brokera, u którego handluje ponad 2,5 mln traderów.
Wykres dzienny pary walutowej AUDUSD – 29 kwietnia 2020 r.

Tym samym kupujący odsłonili sobie kolejny kluczowy obszar w okolicach poziomu 0,6670. Strefa ta wielokrotnie sprawdzała się w roli wsparcia od początku ubiegłego roku, natomiast jako opór była wykorzystana w pierwszym i drugim tygodniu marca. Od jej wybicia zależeć będzie los obecnego trendu wzrostowego.

Autor poleca również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here