Naga MarketsLogo2013-06-20-01

Witam wszystkich

Dzisiaj dwie pozycje, jedna na plus, druga na minus.
W poniedziałek nie grałem ,z racji święta w USA, wczoraj siadłem popołudniu do rynku, ale rynek mi w ogóle nie pasował i po 1h odpuściłem siedzenie nad wykresami.

Pozycja pierwsza
Zagranie na kontynuacje korekty po większym spadku, tendencja spadkowa została już przełamana, wyczekanie na drobną korektę, kiedy zaczął znowu iść do góry zawarłem longa.

Kurs szedł zgodnie z oczekiwaniem i następował coraz szybszy ruch w górę, co mnie utwierdzało w przekonaniu że należy trzymać pozycję dalej.


Kurs dochodził do mojego TP, brakowało ok 4-5 pipsów, jednak zatrzymał się i zaczął “myśleć” tak więc wolałem nie ryzykować i zamknąłem pozycję ręki. Ogólnie bardzo dobra pozycja i ładny plus 26 pipsów.Pozycja druga
Short na kablu, liczyłem ze po dojściu do oporu kolejny raz się odbije ( widać SR dokładnie na linii wejścia w pozycje, czy to na M5 czy H1 ) Plan był taki że znowu się od tego miejsca odbije i poleci w dól.


Niestety, plan się nie wykonał i dość szybko poszło nie po mojemu, nawet nie czekałem na SL tylko zamoknąłem z ręki na -4 pipsa


Podsumowując, dzień udany, jest ponad 20 pipsów do przodu. Biorąc moją nieregularna grę w ostatnim czasie to całkiem nieźle.

Pozdrawiam
MichałConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here