Naga MarketsLogo2013-06-20-01

Witam wszystkich

W czwartek nie grałem, rynek fatalny do gry, po 2h wyłączyłem FX.
Piątek rano też kiepski, ale chyba wstałem lewą nogą i nie zawarłem żadnej pozycji, popołudniu rynek był już ok, ale mnie się już nie chciało :]

Poniedziałek : z samego rana rynek był kiepski, ale to nic nowego, gdyż w poniedziałki to dość często się zdarza. Kurs robił sobie większą korektę ruchu spadkowego. Kurs doszedł do szczytów lokalnej konsoli, która była w połowie ruchu spadkowego ( piątkowych przed zamknięciem) Spodziewałem się że kurs zatrzyma się tu na dłużej i będzie można podjąć decyzję czy oraz co grać, jednak w trakcie kurs zaczął się klinować i trzeba było się dostosować. Na końcówce klina zawarłem S i liczyłem na przełamanie korekty i kontynuację ruchu w dół z H1.


Kurs przełamał się i poszedł dołem, zgodnie z założeniem, tutaj kurs już nie powinien wrócić do górnych wartości, tylko sukcesywnie spadać. Prawdopodobieństwo osiągnięcia TP było dość wysokie ( jak na FX rzecz jasna 🙂 )
Początkowo wszystko szło jak należy, jednak kurs mi się zatrzymał w miejscu gdzie nie powinien, tu powinien być większy ruch w dół, wręcz wybijający, ale go nie było.
Pozycja już miała bardzo przyzwoity profit, tak więc żeby niepotrzebnie nie ryzykować i zamknąłem pozycję, co jak się okazało, było decyzją słuszną, gdyż kurs potem poszedł górę i to w dość dziwnych miejscach.


Ogólnie i tak dzień ok, zarobek może nie taki jak planowałem ,ale tez ok

Pytanie do pozycji z 2014-01-15

“Cześć, na odbicie od którego SR ?”

Tego SR, nie widać na M5 i M1, tylko na H1, którego nie ma na screenach ( obiecuję że się poprawię i screeny z H1 też będą )
poziom ok. 1,64330, kurs wielokrotnie od niego robił większe korekty i zgodnie z nim ustalane były parametry wejścia jak i wyjścia

Pytania ? Pisz michał.zbrog@szkoleniaforex.com

Pozdrawiam
MichałConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Tak to już z Michałem jest. Nie wymagajmy stałej obecności – jak z artystą – jeśli ma wenę to gra. Grunt, że skutecznie, co też pokazuje, że nie ma co się specjalnie non stop starać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here