TMS


Bitomat
Bitomat FlyingAtom, który pojawił się w łodzi

Polski kantor kryptowalut FlyingAtom poinformował w środę o dokonaniu instalacji kolejnego, dwustronnego bankomatu bitcoin (bitomatu). Pierwsze z nich pojawiły się w Warszawie oraz Czeladzi, trzeci już z kolei stanął natomiast w Łodzi.

“Urządzenie znajduje się w Hotelu Borowieckim przy ulicy Marcina Kasprzaka 7/9, 91-078 Łódź. Bitomat pozwala dokonywać zarówno transakcji kupna jak i sprzedaży BTC. Dostęp do urządzenia jest całodobowy, 7 dni w tygodniu.  Prowizja transakcyjna przy zakupie BTC wynosi 1,8%, a przy sprzedaży 2,8%” – informuje FlyingAtom w notce prasowej.

Aktualny kurs Bitcoina udostępniany jest na stronie internetowej właściciela bankomatów, pokazując lokalizację oraz stan gotówki w urządzeniu, który sprawdzany jest dwa razy w przeciągu dnia.

Strona FlyingAtom
flyingatom.com

FlyingAtom – polski kantor kryptowalut założony w Warszawie w 2015 roku. Od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się handlem najpopularniejszą kryptowalutą czyli Bitcoinem. Firma posiada swoje biura w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Olsztynie, Łodzi, Lublinie i Wrocławiu oraz nowo otwarte w Olsztynie. Przedstawicieli firmy znajdziemy także m.in. w Gdańsku oraz Częstochowie, a kantor reklamuje się możliwością dojazdu do klienta w dowolne miejsce w Polsce. FlyingAtom jest największym polskim kantorem zajmującym się wymianą BTC na gotówkę face to face.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here