TMS


watfordDivisa Capital zdecydowała się wejść w świat piłki nożnej, zostając pierwszym „brokerem typu prime”, który sponsoruje drużynę futbolową. Mowa tutaj o Watford Football Club – zespole, które nie należy z pewnością do angielskiej czołówki, w tym sezonie dotarł jednak do półfinałów FA Cup, przegrywając dopiero z Crystal Palace.


Umowa sponsorka została podpisana na razie na trzy sezony i zawiera w sobie niezwykle istotny zapis, dzięki któremu Watford będzie mógł korzystać z korzystnych kursów wymiany walut zapewnianych przez prime brokera.

Zobacz również: Cinkciarz.pl został sponsorem Chicago Bulls

Divisa Capital uzyskuje natomiast dostęp do szeregu kanałów komunikacyjnych klubu piłkarskiego, trafiając również na materiały reklamowe dostępne na stadionie. Partnerem porozumienia został SportQuake.

Arik Oslerne, dyrektor Divisa Capital w następujący sposób komentował najnowsze porozumienie: „Strategiczne partnerstwo z Watford Football Club jest naturalną synergią w zakresie ambicji oraz potencjału wzrostowego Divisa Capital. Dzielimy tę samą wizję i wartości społecznościowe, chcąc za pomocą klubu piłkarskiego dalej budować globalną bazę kliencką”.

Zobacz również: Broker nowym sponsorem drużyny z angielskiej ekstraklasy

Divisa Capitaql może próbować pozyskać kilku klientów instytucjonalnych, jednak ostateczne korzyści z tego typu porozumienia nie są jak na razie jasne. O ile paru brokerów detalicznych działa coraz aktywniej na rynku sportowym, to brokerzy typu prime jak na razie nie kierowali swoich usług w kierunku fanów piłki nożnej gdyż ich produkty są zdecydowanie bardziej niszowe.Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here