Naga MarketsNapis DAX na drewnianym tle paneliComparic.pl wraz z partnerem technologicznym TMS Brokers zaprasza wszystkich do uczestnictwa w kolejnych dwóch spotkaniach dotyczących niemieckiego indeksu DAX. Pierwsze spotkanie za nami, które można obejrzeć za pośrednictwem tej strony, podczas którego omówione zostały zależności indeksu względem innych oraz jego cechy charakterystyczne pomagające w handlu intraday.

Gorąco zachęcamy do kolejnych dwóch spotkań, z którego to ostatnie będzie w formie live-tradingu podsumowującego całą zdobytą wiedzę.

Te artykuły również Cię zainteresują
W trakcie kolejnych spotkań poznasz:

  • Jakie narzędzia wykorzystywać w handlu intraday oraz swing
  • Czym jest technika PSV i jak ją wykorzystywać w tradingu na indeksach
  • Kiedy otwierać transakcję w oparciu o poznaną metodę inwestycyjną

Najbardziej popularny europejski indeks giełdowy DAX zdecydowanie nie jest najprostszym walorem do handlu. Jednak analizując sytuację jego najbliższego otoczenia – jakim są spółki wchodzące w skład indeksu, strategię, która testowana jest na przestrzeni ostatnich 5 lat oraz podejścia kilku setupów – dowiesz się czego można oczekiwać od indeksu w najbliższym czasie i jak dać sobie większe szanse na lepsze wyniki.

Otrzymaj dostęp do przedniego spotkania

Kolejne spotkania – we wtorki 02.06 oraz 09.06 – dedykowane są dla każdego inwestora handlującego na niemieckim indeksie DAX oraz dla każdego, kto chce poznać otoczenie spółek niemieckiego indeksu oraz sprawdzoną strategię handlu – bez względu na stopień zaawansowania oraz dotychczasowego doświadczenia na rynkach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here