Naga MarketsUrząd Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) poinformował, że w poniedziałek, 20 lipca 2020 r. na listę ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego wpisane zostały trzy nowe podmioty: Universal Markets, My Safe Market oraz Platforma inwestycyjna Trading Graphs.

  • Trzy nowe podmioty na liście ostrzeżeń publicznych KNF

KNF aktualizuje listę ostrzeżeń publicznych

Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała, że w sprawie wskazanych poniżej podmiotów zostały złożone zawiadomienia w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 178 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi dot. prowadzenia działalności w zakresie obrotu instrumentami finansowymi bez wymaganego zezwolenia lub upoważnienia.

Te artykuły również Cię zainteresują
▶️ Universal Markets z siedzibą w Beachmont, Kingstown, Saint Vincent and the Grenadines (www.umarkets.io/pl, www.umarkets.com, www.umarketspro.com)
▶️ My Safe Market z siedzibą w Ajeltake Island, Majuro, Republic of the Marshall Islands MH 96960 (www.mysafemarket.com)
▶️ Platforma inwestycyjna Trading Graphs (TradingGraphs.com)

Przewodniczący KNF przystąpił do postępowania zainicjowanego przez inny podmiot, a postępowanie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Art. 178. Kto bez wymaganego zezwolenia lub upoważnienia zawartego w odrębnych przepisach albo nie będąc do tego uprawnionym w inny sposób określony w ustawie, prowadzi działalność w zakresie obrotu instrumentami finansowymi, podlega grzywnie do 5.000.000 zł.

Pełna lista ostrzeżeń publicznych znajduje się pod linkiem >>

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułDeutsche Bank: Porozumienie UE ws. funduszu wywoła wzrost EUR/USD do 1,20
Następny artykułKurs dolara (USD/PLN) najniżej od miesiąca. Funt, euro i frank tracą do polskiego złotego w poniedziałek
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here