Naga MarketsPodstawowa działalność spółki to przetwarzanie energii zawartej w paliwie węglowym na energii elektrycznej i cieplnej w jednym cyklu technologicznym, nazywanym gospodarką skojarzoną lub kogeneracją.

kogeneracja w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Na wykresie tygodniowy widać, że spółka ma za sobą okres bardzo dynamicznych wzrostów, które doprowadziły do testu historycznego maksimum z 2010 roku. Jest to okolica okrągłych i nieco psychologicznych 100 zł. Normalne jest więc, że rozpoczęła się korekta spadkowa. Patrząc na formacje świecowe, na tygodniówkach mamy objęcie bessy. Wydaje się więc, że nie jest to dobry moment na kupno akcji i lepiej zaczekać na zakończenie korekty. Najbliższe wsparcie w tej perspektywie czasowej to okolice 84-85 zł.

kogeneracja d1

Wykres dzienny wygląda całkiem pozytywnie. Głównie za sprawą obrotów, które w czasie spadków wyraźnie zmalały. Może to wskazywać na to, że są one tylko korektą. W panującym trendzie wzrostowym taki scenariusz jest bazowy. Wydaje się, że końca korekty można szukać w rejonie 90-91 zł lub na kluczowym wsparciu opisanym przy wykresie tygodniowym. Ostatnio o spółce pisałem 9 czerwca.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here