Naga MarketsKomisja Nadzoru Finansowego (KNF)Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt sporządzony przez Polski Bank Komórek Macierzystych (PBKM) w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) 3 522 705 akcji serii M, podał PBKM.

KNF zatwierdził prospekt sporządzony przez Polski Bank Komórek Macierzystych

W październiku 2019 r. PBKM poinformował, że akcjonariusze PBKM zdecydowali o emisji akcji nowej serii M, skierowanej do obecnego inwestora tj. Active Ownership Fund. Cena emisyjna jednej nowej akcji została ustalona na 62 zł, a łączna cena emisyjna za wszystkie nowe akcje wyniesie 218 407 700 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują

Polski Bank Komórek Macierzystych został założony w 2002 roku i zajmuje się pozyskiwaniem, przetwarzaniem i wieloletnim przechowywaniem komórek macierzystych pochodzących z krwi pępowinowej i innych tkanek popłodowych. Celem działalności PBKM jest zapewnienie dziecku lub członkom rodziny szybkiego dostępu do materiału biologicznego, który może być stosowany w nowoczesnych terapiach. Spółka zadebiutowała na GPW w 2016 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here