Naga MarketsKNF zatwierdziła prospekt Big Cheese Studio zw. z ofertą publiczną akcjiWarszawa, 13.10.2021 (ISBnews) – Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt Big Cheese Studio w związku z ofertą publiczną akcji serii A i B oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii A i B oraz praw do akcji serii B Big Cheese Studio, podała Komisja.

„Z upoważnienia Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) 12 października 2021 r. zatwierdzono prospekt Big Cheese Studio SA z siedzibą w Łodzi, sporządzony w związku z ofertą publiczną akcji serii A i B oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii A i B oraz praw do akcji serii B Big Cheese Studio SA z siedzibą w Łodzi” – czytamy w komunikacie.Firmą inwestycyjną jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska.

Big Cheese Studio to działający od 2018 roku producent i wydawca gier wideo z Łodzi. Model biznesowy studia zakłada tworzenie gier z naciskiem na połączenie symulacji, ekonomii i strategii działania. Strategia studia zakłada jednoczesne prace nad 2-3 nowymi produktami. Większościowym akcjonariuszem Big Cheese Studio jest PlayWay.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here