Naga MarketsCC Autor: Michael Thels

27 stycznia (piątek) na listę ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego, trafił broker opcji binarnych Trader Europe obsługiwany przez Blue Sky Trade z siedizbą w Vanuatu oraz Wielkiej Brytanii. 

KNF uczula, że podmiot nie posiada odpowiednich regulacji oraz autoryzacji, które pozwalałyby na prowadzenie działalności finansowej oraz oferowanie usług inwestycyjnych polskim klientom. Zgodnie z komunikatem regulatora, na liście pojawiły się następujące podmioty:

  • Blue Sky Trade Limited z siedzibą w Republice Vanuatu,
  • Blue Sky Trade Services Limited z siedzibą w Wielkiej Brytanii –www.tradereu.com,
  • MoneyNetInt Limited z siedzibą w Wielkiej Brytanii,
  • Noble Brothers Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

MoneyNetInt oraz Noble Brothers nie są jednak bezpośrednio powiązane ze spekulacją na rynkach lewarowanych. Kilka dni temu na listę ostrzeżeń trafił także broker GKFX, o czym pisaliśmy między innymi tutaj. Pomimo przypisania licencji CySEC, KNF informuje o podejrzeniu popełnia przestępstwa w związku z aferą “naganiania na debiuty” spółek giełdowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Niestety mam ten sam problem – mam na koncie inwestycyjnym 14000 PLN /z czego 4500 PLN bonusu/, a reszta to depozyt /4500 PLN/ i zarobek – 5000 PLN. Od listopada próbuję odzyskać jakieś pieniądze lub chociaż jakiś kontakt – bez rezultatu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here