Naga MarketsW odróżnieniu do tego, do czego zostaliśmy już przyzwyczajeni, w najbliższy piątek nie odbędzie się żaden pojedynek TJS Fight. Nie oznacza to jednak, że społeczność Trading Jam ma wakacje. Wręcz przeciwnie. O godzinie 12:30 rozpocznie się 82. już spotkanie Trading Jam Session, podczas którego gościem specjalnym będzie Dorota Sierakowska, analityk rynków surowcowych z DM BOŚ. Autorka książki “Świat Surowców”. Analityk Roku 2017 wg fundacji FxCuffs.

D. Sierakowska przedstawi kluczowe raporty na rynkach surowcowych, opowie kiedy są publikowane, jak wpływają na ceny poszczególnych aktywów i jak je skutecznie wykorzystać w tradingu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Obejrzyj transmisję na żywoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykuł“Szukamy, analizujemy, gramy” 20.07.2017 AUD/CAD Przegląd potencjalnych setupów PA
Następny artykułBlok po 22 – 20 lipca 2017: GBP/USD, USD/JPY
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here