Naga MarketsRangers F.C., odnoszący sukcesy klub piłkarski z Europy, ogłosił start współpracy z turecką platformą handlową z rynku kryptowalut.

  • Rangers F.C., klub piłkarski z Europy, będzie współpracował z turecką platformą handlową z rynku kryptowalut.
  • Logo giełdy pojawi się na ubraniach sportowców.

Rangers F.C.

Utytułowany klub piłkarski z Europy ogłosił właśnie współpracę z turecką platformą handlową z rynku bitcoina (BTC).

Te artykuły również Cię zainteresują
Rangers Football Club, drużyna z największą liczbą trofeów w Europie, z 115 zwycięstwami na swoim koncie, będzie współpracować z turecką giełdą kryptowalut Bitci Technology. Współpraca potrwa do końca sezonu 2022–2023, a marka Bitci pojawi się na materiałach reklamowych klubu. W ramach umowy klub uruchomi również własny token kibica.

Oficjalne konto klubu na Twitterze ogłosiło wiadomość 17 lutego.

Rangers F. C. z przyjemnością ogłasza ekscytujące nowe oficjalne partnerstwo z Bitci Technology w ramach szeroko zakrojonej umowy, dzięki której marka Bitci pojawi się na spodenkach Rangers First Team, aż do końca sezonu 2022/23 – ogłoszono.

Legenda footballu

Założona w 1872 roku drużyna Rangers to jedna z najstarszych i odnoszących największe sukcesy drużyn piłkarskich w Europie. Chociaż klub gra w mniej znanej szkockiej Premiership, Rangers regularnie co tydzień przyciąga na swój stadion ponad 50 000 fanów. Kluby kibiców Rangers pojawiły się w Sudanie, Australii, Hiszpanii czy Stanach Zjednoczonych.

Dyrektor marketingu Rangersów, James Bisgrove, świętował partnerstwo, zwracając uwagę na pozytywny wpływ, jaki ma ono na przychody handlowe.

Będzie to miało natychmiastowy i pozytywny wpływ na dalszy wzrost przychodów handlowych – powiedział Cointelegraphowi.

Założyciel Bitci Technology, Çagdaş Çağlar, przewidział, że symbiotyczna relacja między kryptowalutami a rynkiem sportowym przyniesie korzyści obu stronom w dłuższej perspektywie.

Wierzymy, że technologia blockchain stanie się kluczową częścią rynku sportowego w najbliższej przyszłości. Kluby sportowe, które są w stanie dziś dostrzec znaczenie tego trendu, osiągną wielką przewagę w przyszłości – powiedział.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin kurs dzisiaj | dow jones notowania | kurs eur/usd | biomed kurs akcji | cd projekt kurs akcji |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here