Naga MarketsPo okresie bardzo dużej zmienności, która pojawiła się po decyzji Brytyjczyków od tygodnia amplituda wahań EURUSD wyraźnie zmalała. Obecnie nie przekracza 130 pipsów co jak na możliwości tej pary jest ruchem bardzo małym. W tym okresie EURUSD uformował na interwale H1 formację klina zwyżkującego.

W teorii formacja ta powinna zostać wybita w dół, a następnie powinien pojawić się ruch powrotny, który potwierdzi albo zaneguje wybicie. Najbliższym celem spadków, jeżeli faktycznie taki ruch się pojawi będzie mocny rejon wsparć 1.1020 – 1.1000. Warto jednak wziąć pod uwagę, że tak proste formacje na rynku forex, są mniej skuteczne niż na rynku akcji.

Techniczną możliwość kontynuacja spadków zaobserwować można również na interwale D1. Linia trendu wzrostowego, którą EURUSD respektował od grudnia 2015 została przełamana 24 czerwca, a w minionym tygodniu nastąpił jej test od dołu. Z tej perspektywy jednak dużo bardziej prawdopodobny wydaje się głębszy spadek i nawet test wsparcia na poziomie 1.0820.

WEZMĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Wykres EURUSD dla interwału H1.
Wykres EURUSD dla interwału H1.
Wykres EURUSD dla interwału D1.
Wykres EURUSD dla interwału D1.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here