Naga MarketsŚwięta Bożego Narodzenia to okres, który większości z nas kojarzy się z rodzinnym domem i magicznym czasem, spędzonym w gronie najbliższych. Niestety nie każdy może zapewnić swojej rodzinie spokojne, pełne ciepła i radości chwile. Dlatego właśnie klienci TMS zamieniają się w pomocników Świętego Mikołaja i łączą siły by razem z brokerem zorganizować piękne święta dla tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.


Akcja „Klienci TMS dla Szlachetnej Paczki” rozpoczyna się 29 listopada i potrwa do 20 grudnia 2017 r. Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie jak największej liczby osób do wspólnego przedświątecznego działania i pomoc Stowarzyszeniu Wiosna, organizatorowi Szlachetnej Paczki. Dlatego, jeśli przez trzy tygodnie wszyscy uczestniczący w akcji posiadacze rachunków dokonają łącznie transakcji na 500 lotów, broker przekaże na rzecz Stowarzyszenia 10 000 PLN.

Te artykuły również Cię zainteresują
Aby piękne święta dla potrzebujących mogły stać się realne, broker jak najbardziej uprościł zasady. Do pomocy przyczynić się może każdy, wystarczy, że wypełni w tym celu krótki formularz rejestracyjny. TMS będzie automatycznie zliczał loty z posiadanych przez niego rachunków i doda je do wspólnej puli. Udział w akcji nie wiąże się z dodatkowymi kosztami dla uczestników.

Więcej informacji i rejestracja na stronie https://www.tms.pl/szlachetna-paczkaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here