Naga MarketsKlabater - "This Is The Zodiac Speaking" w ciągu doby zobaczyło niemal 1 mln osób!Notowany na rynku NewConnect wydawca gier Klabater, może mieć powody do zadowolenia. Właśnie mijają 24 godziny odkąd popularny bloger wziął na warsztat najważniejszą grę spółki tego roku czyli “This is the Zodiac Speaking”. Kanał Seána Williama McLoughlina “Jacksepticeye” ma aż 24 miliony subskrybentów.

  • Gra “This is the Zodiac Speaking” zyskuje świetną promocję
  • W ciągu doby film z grą widziało niemal 1 milion osób
  • Za tydzień premiera “Skyhill 2: Black Mist”

To świetna promocja gry, która ma zadebiutować już 24 września. Po niespełna 24 godzinach, film z grą zobaczyło już niemal milion osób. Jeszcze lepiej wypadają opinie, gdyż 75 000 osób gra się spodobała, a negatywną opinię wyraża zaledwie 407 odbiorców. Z pewnością w kolejnych dniach film z grą zobaczą kolejne tysiące graczy (link do filmu).

Te artykuły również Cię zainteresują
Wcześniej pisaliśmy o dobrych wynikach kwartalnych oraz udanej sprzedaży, mimo nie idealnego debiutu gry “Crossroads Inn”, a także świetnych opiniach gry “Heliborne”. Obecnie kluczową sprawą jest także debiut “Skyhill 2: Black Mist” już 28 maja.

Zobacz także: Klabater – 10 dni do premiery “Skyhill 2”. Będzie kolejne wybicie na wykresie?

Blisko oporu 7,50 zł

Spoglądając na wykres, widać że jak na ostatnie informacje wygląda on dość słabo, tym bardziej, że na tle historycznym spółka jest nadal na niskich poziomach. Cena zmierza do oporu w rejonie 7,50 zł. Pierwsza okazja na wybicie powinna pojawić się już 28 maja przy debiucie gry. Później zapewne zacznie się oczekiwanie na “Zodiaka”.

klabater


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here