Naga MarketsKlabater: The Amazing American Circus czeka łącznie 9 aktualizacji do końca 2021Warszawa, 17.09.2021 (ISBnews) – Klabater zaprezentował roadmapę „The Amazing American Circus”, w ramach której grę czeka dodanie nowego regionu Alaska i łącznie 9 aktualizacji do końca 2021, a plany DLC i nowych wersji gry sięgają do 2022 roku, podała spółka.

„W ramach planów na kolejne miesiące, do gry zostanie dodany nowy region, oczekiwany przez fanów gry dodatek Alaska. Łącznie do końca br. 'The Amazing American Circus’ czeka 9 aktualizacji, a plany DLC i nowych wersji gry sięgają aż do 2022 roku. Na zaprezentowanej roadmapie znajdują się aktualizacje do gry, w tym nowe języki oraz dodatek dla graczy, którzy wsparli 'The Amazing American Circus’ w czasie kampanii promocyjnej na serwisie Kickstarter – Dark Passenger” – czytamy w komunikacie.„Premiera 'The Amazing American Circus’ nie stanowi końca prac nad tą grą, wręcz przeciwnie. Podobnie jak w przypadku 'Crossroads Inn’, naszą produkcję czeka okres popremierowego wsparcia. Jednocześnie pracujemy nad wersją mobilną gry, która w przyszłym roku powinna być dostępna na iOS oraz Android” – powiedział joint-CEO spółki Michał Gembicki, cytowany w komunikacie.

Gra „The Amazing American Circus”, która wczoraj zadebiutowała na wszystkich platformach, została – jak wskazuje spółka – ciepło przyjęta przez media i graczy. W tej chwili średnia ocen użytkowników serwisu Steam to wysokie 83% pozytywnych opinii.

„Czekamy na kolejne recenzje, w tym te, które już niedługo pojawią się na Metacritic. Publikacje te powinny znacznie wpłynąć na popularność 'The Amazing American Circus’ wśród graczy. Ponadto, w ramach działań promocyjnych, Klabater weźmie udział w pierwszych od blisko dwóch lat stacjonarnych targach EGX w Londynie, które odbędą się w dniach 7-10 października” – podsumował joint-CEO.

Klabater S.A. to polski wydawca i producent gier wideo, notowany na NewConnect. Spółka ma na swoim koncie wydanie gier We. The Revolution, Heliborne i Crossroads Inn oraz wielu innych na komputery PC oraz konsole. Zespół developerski w tej chwili pracuje nad Moonshine Inc. Spółka oferuje również usługi portingowe przenosząc uznane tytuły z PC na platformy konsolowe.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pkp cargo akcje opinie | płatność blik co to jest | kernel akcje | dow jons | kurs rubla rosyjskiego | kurs dolara online | giełda neuca |

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here