Naga MarketsKlabater: Seria Strategic Mind już dziś zadebiutuje na konsolach PlayStationJuż dziś o 17:00 nastąpi premiera Strategic Mind: Blitzkrieg i Strategic Mind: The Pacific (autorstwa Starni Games) na PlayStation 4 i 5. Za wydanie i porting obydwu odsłon uznanej strategii odpowiada Klabater. Cena każdego z tytułów wyniesie 29,99 EUR/USD.

Klabater liczy na sukces swojej gry

Strategic Mind: Blitzkrieg oraz Strategic Mind: The Pacific to strategie turowe osadzone w okresie II WŚ. W Blitzkrieg gracz poprowadzi niemiecką armię ku zwycięstwu w Europie, natomiast The Pacific, z historyczną dokładnością i dbałością o szczegóły, przybliży fanom serii wojnę pomiędzy USA i Cesarstwem Japonii, która rozegrała się na Oceanie Spokojnym w latach 1941-45. Klabater odpowiada za wydanie i porting obu produkcji.– Nasze dotychczasowe doświadczenia w pracy nad wersjami konsolowymi gier Crossroads Inn oraz Big Pharma pozwoliły nam dobrze przygotować się do przeniesienia na konsole rozbudowanej gry wojennej. Szczególnie skupiliśmy się na opracowaniu atrakcyjnego i odpowiadającego przyzwyczajeniom konsolowych graczy sterowania.  – powiedział Michał Gembicki, Joint-CEO spółki

Sierpień w Klabaterze będzie niezwykle pracowitym okresem. Na początku tygodnia premierę miał dodatek do Crossroads Inn zatytułowany “Cyrk” (zainspirowany grą The Amazing American Circus) oraz premiera nowej odsłony season passa, a już w najbliższy weekend gracze będą mogli zapoznać się z najpopularniejszą grą spółki w czasie Free Weekend na Steam. Działania te mają na celu połączoną promocję tytułów Crossroads Inn oraz The Amazing American Circus.

–  Premiera dodatku do Crossroads Inn, a także Free Weekend na Steam są częścią działań mających na celu dodatkową promocję naszej nadchodzącej produkcji  – The Amazing American Circus. Liczymy, że to dodatek ten zwiększy rozpoznawalność obu marek, a długofalowo pomoże nam w przepływie fanów Crossroads Inn do The Amazing American Circus – kończy Michał Gembicki, Joint-CEO spółki.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje allegro | gpw cyfrowy polsat | codzienne komentarze giełdowe | wartosc zlotowki | amrest akcje prognozy | cena dolara online | kurs chf |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here