Naga MarketsNotowany na NewConnect Klabater S.A. podpisał umowę z hiszpańskim Inverge Studios na wydanie gry Effie. Firma przeniesie tytuł z PC i wyda grę na platformach Xbox oraz Switch.

Klabater S.A. podpisał umowę z Inverge Studios na wydanie gry Effie

Effie to przepięknie narysowana, wysoko oceniona i nagrodzona licznymi wyróżnieniami przygodowa gra akcji 3D stworzona na silnikiu Unreal. Gra łączy w sobie elementy z wielu gatunków takie jak: zręcznościowa walka, elementy platformowe i logiczne łamigłówki z eksploracją otwartego wykreowanego z wizją świata.

Gracz podczas rozgrywki może przeżyć wyjątkową przygodę, pomagając głównemu bohaterowi w odzyskaniu utraconej młodości i stawieniu czoła złej czarownicy. Inspiracją dla twórców gry były takie uznane produkcje jak Ratchet & Clank, Rime, Abzu, czy Yooka-Laylee.

Podobnie jak w przypadku portingu i wydania gry Big Pharma, tak i teraz zaczynamy pracę ze sprawdzoną rynkowo grą przenosząc ją na kolejne platformy. Jestem przekonany, że użytkownicy konsol Xbox i Switch chętnie sięgnął po ten dobry tytuł i zagrają w Effie z przyjemnością.

To także kontynuacja naszej strategii powiększania back katalogu wydawniczego na konsole, która jak do tej pory świetnie się sprawdza w połączeniu z dużymi premierami na PC – ocenia Michał Gembicki, członek zarządu, Klabater S.A.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułANote Music – nowa blockchainowa platforma dla muzyków
Następny artykułSantander Bank Polska strategicznym partnerem akcji „Zielona Wstążka #DlaPlanety” w 2020 roku
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here