Naga MarketsKlabater rusza z majową ofensywą! Wyprzedaż na Steam19 Maja to ważna data dla Klabatera na rok 2021. Dziś flagowy tytuł Spółki, Crossroads Inn, zadebiutuje na Xbox Series X oraz Xbox One, a już jutro rozpoczną się otwarte beta testy The Amazing American Circus. W czwartek Klabater dodatkowo rozpocznie trwającą tydzień ekskluzywną wyprzedaż swoich produkcji dostępnych na platformie Steam w ramach dedykowanej aktywności- Publisher Sale!

Klabater liczy na sukces gry Crossroads Inn

Przed spółką niezwykle bogaty w wydarzenia okres. Pierwszym jest dzisiejsza premiera Crossroads Inn na konsole Xbox – po raz pierwszy premierę konsolową będzie miał tytuł w całości wyprodukowany w przez Spółkę. Gra dostępna na Xbox One oraz Series X zaoferuje graczom rozbudowaną rozgrywkę oraz ukaże się w bogatej w dodatki edycji zawierającej DLC: Pests & Puppies, The Pit, Hooves, Wagons oraz Bath & Beauty i unikalny dodatek Crops & Harvest.

Te artykuły również Cię zainteresują
–Crossroads Inn to nasz najważniejszy tytułów i marka, którą samodzielnie stworzyliśmy z sukcesem naszą ciężką pracą. Środowa premiera jest dla nas niezwykle ważna, to kolejny krok na drodze rozwoju Crossroads Inn i budowy globalnego zasięgu tego tytułu.

Jestem dumny, że nasza gra sprostała wymaganiom certyfikacyjnym MIcrosoft i cieszę się, że będzie dostępna dla milionów graczy konsolowych na całym świecie.  mówi Michał Gembicki, Joint-CEO w Klabater.

W tym tygodniu ruszają również dwa wydarzenia związane z platformą Steam. W czwartek (20 maja), zaplanowany jest start otwartych beta testów gry The Amazing American Circus. Tego samego dnia o godz. 19 wystartuje dedykowana wyprzedaż gier z portfolio spółki. Promocja będzie trwała 7 dni i dotrze do milionów graczy-użytkowników serwisu Steam.

– Najbliższy tydzień to święto Klabatera. Oprócz wspomnianych beta testów, wszyscy zainteresowani będą mieć możliwość sprawdzenia naszych pozostałych produkcji, korzystając ze zniżek sięgających nawet 90%. Dzięki wzorowej współpracy ze Steam będziemy widoczni wraz z naszą ofertą w ramach Daily Deal na platformie Steam, a to oznacza zwiększone obroty i wzrost zainteresowania naszymi bieżącymi i nadchodzącymi tytułami.  – komentuje Gembicki.

Do końca bieżącego roku Klabater planuje wydać ok. 10 tytułów na wszystkich najważniejszych platformach sprzętowych: PC, PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch.

Autor poleca również:

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here