Naga MarketsKlabater przygotuje i wyda Weedcraft Inc na konsoleKlabater zawarł umowę z Devolver Digital na przygotowanie adaptacji gry Weedcraft Inc na konsole PlayStation 4/5, Xbox Series X/One oraz Nintendo Switch. Spółka będzie odpowiadała za cyfrową, jak i pudełkową dystrybucję tytułu.

Klabater zawarł umowę z Devolver Digital

– Weedcraft Inc to gra, która idealnie wpasowuje się w nasze portfolio, składające się w przeważającej większości z wymagających gier strategicznych i tycoonów. Wśród nich znajdują się m.in. Big Pharma, nadchodząca wielkimi krokami konsolowa edycja sztandarowej produkcji spółki studia, Crossroads Inn – symulatora fantasy tawerny, czy pozostającej w produkcji gry o produkcji bimbru – komentuje Michał Gembicki, Joint-CEO spółki.

Te artykuły również Cię zainteresują
Klabater będzie odpowiadał za adaptację, wydanie oraz dystrybucję gry w wersji cyfrowej oraz fizycznej na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox One oraz Nintendo Switch. Weedcraft Inc został pierwotnie wydany przez Devolver Digital na PC w 2019 roku. Gra porusza tematy związane z produkcją oraz sprzedażą marihuany. Tycoon autorstwa Ville Monarchs, posiada rozbudowaną warstwę fabularną i spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem graczy – obecnie ma ponad tysiąc recenzji na Steam, z których aż 81% jest pozytywnych.

Podpisanie umowy z tak uznanym wydawcą i producentem jak Devolver postrzegam jako kolejny ważny krok w rozwoju naszej działalności. Nie ukrywam, że amerykański publisher niejednokrotnie inspirował nas i stanowi wzór, który bardzo chcielibyśmy doścignąć. Realizacja tego projektu będzie miała istotny wpływ na globalny wizerunek Klabatera – tym bardziej, że ten tytuł świetnie wpisuje się w specjalizację naszej firmy – tycoony wzbogacone o elementy narracyjne – mówi Michał Gembicki, Joint-CEO w Klabaterze.

“Jesteśmy bardzo podekscytowani tym projektem, a Klabaterowi wdzięczni za złożenie oferty współpracy. Nareszcie Weedcraft znalazł swoją drogą na konsole podczas gdy my możemy być skupieni na naszych kolejnych produkcjach. Nie możemy doczekać się aby pograć w Weedcrafta na padzie!” – powiedział Grzegorz Mazur, współzałożyciel Vile Monarch.

Devolver Digital jest jednym z najważniejszych globalnych wydawców i specjalizuje się w grach Indie. Gry z portoflio wydawczego amerykańskiej spółki to tytuły wyróżniające się na rynku nietuzinkowymi pomysłami, a do najpopularniejszych tytułów wydanych przez spółkę należą bestsellerowe produkcje takie jak: Fall Guys, Loop Hero, Enter the Gungeon, seria Serious Sam, czy nadchodzący Shadow Warrior 3.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: euro dolar wykres | gpw biomed lublin | kur euro | pgnige akcje | pln kurs |


Conotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here