Naga MarketsKlabater: Pre-order Heliborne na Xbox Series X i Xbox One dostępny już od dziś!Dzisiaj o godzinie 15 Klabater rozpocznie przedsprzedaż gry Heliborne na Xbox Series X i Xbox One. Pre-order dostępny będzie w Microsoft Store w cenie 29,99 USD/€, a premiera gry odbędzie się 16 czerwca.

Klabater liczy na sukces swojej gry

Heliborne to przeznaczona dla wielu graczy sieciowa gra akcji, która pozwala graczom zasiąść za sterami nowoczesnych i klasycznych helikopterów wojskowych i zmierzyć się na realistycznie odwzorowanych mapach z różnych części świata (Korea, Wietnam, Afganistan, Kosowo). Gra już wkrótce zadebiutuje na platformie Xbox, a tym samym obok wcześniej wydanej gry Crossroads Inn stanie się drugą grą własną Klabatera dostępną na platformie Microsoftu. Heliborne to long seller Klabatera znany z platformy PC, gdzie sprzedał się w nakładzie ponad 100 000 egzemplarzy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Premiera gry na Xbox Series X i Xbox One jest z dawna wyczekiwanym wydarzeniem i wielkim świętem dla wszystkich fanów gry oraz otwarciem się marki Heliborne na miliony nowych graczy konsolowych związanych z konsolą Xbox. Na oficjalnej stronie Microsoftu uruchomiono już przedsprzedaż w cenie 29,99 USD/€.

Premiera Heliborne na Xbox’a jest od dawna wyczekiwana przez fanów helikopterów bojowych. Cieszę się, że już za 2 tygodnie gracze z całego świata będą mogli przetestować naszą produkcję i zmierzyć się ze sobą w podniebnych pojedynkach śmigłowców. Temat helikopterów na konsolach nie został jeszcze wyczerpany, z tego powodu liczymy na zainteresowanie również pre-orderem – mówi Michał Gembicki, Joint-CEO w Klabaterze.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kursy walut w czasie rzeczywistym | stalprodukt notowania | akcje cyfrowy polsat | ropa naftowa kurs | dow jones industrial | forex | euro cena |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here