Naga MarketsKlabater: May’s Mysteries: the Secret of Dragonville już 26 sierpnia zadebiutuje na Nintendo SwitchMay’s Mysteries: The Secret of Dragonville to chwalona przez recenzentów gra inspirowana kultową serią Professor Layton. Tytuł oferuje graczom niezapomnianą przygodę zawierającą cztery pięknie narysowane krainy, 80 zróżnicowanych lokacji, 50 postaci i ponad 270 zagadek do rozwiązania.

Klabater informuje o dacie premiery May’s Mysteries: The Secret of Dragonville

W grze wcielimy się w postać May, inteligentnej i charyzmatycznej dziewczynki, która wyrusza na poszukiwanie swojego zaginionego brata. Przemierzając fantastyczne lokacje, gracze stawią czoła zagadkom logicznym, pomysłowym wyzwaniom rytmicznym oraz elementom rozgrywki znanym z przygodówek typu hidden object. W poszukiwaniu wskazówek dotyczących brata May pomogą również ręcznie malowane fantastyczne postacie.Tytuł dotychczas był dostępny na PC oraz Nintendo DS, a Klabater odpowiada za działania związane z portem oraz wydaniem May’s Mysteries: the Secret of Dragonville na konsolę Nintendo Switch.Zgodnie z naszymi założeniami, nadal pracujemy nad ofertą skierowaną do młodszych graczy oraz rodziców szukających gier do wspólnej rozrywki z dziećmi. May’s Mysteries: The Secret of Dragonville świetnie wpisuje się w ten profil, a ponadto jest rozpoznawalną marką, która już odniosła sukcesy m.in konsoli Nintendo DS – komentuje Michał Gembicki, Joint-CEO w Klabaterze

Zakończenie prac nad wersją na Nintendo Switch to nie koniec prac zespołu, związanych z May’s Mysteries: the Secret of Dragonville. Jeszcze w tym roku gra ma zadebiutować na konsolach z rodziny Xbox oraz PlayStation. Dokładne terminy premier zostaną podane w najbliższych miesiącach.

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here