Naga MarketsKlabater zawarł z serbską spółką Studio V5 Corp. umowę, na mocy której Klabater wykona adaptację gry “May’s Mysteries: the Secret of Dragonville” oraz wyda jej adaptacje na platformy konsolowe: Xbox ONE, Xbox Series X, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Portowanie gry ma zostać wykonane w tym roku.

Gra, która miała swoją premierę w 2012 na platformie Nintendo DS, a dotychczas była dostępna na PC, zadebiutuje na konsolowych platformach jeszcze w tym roku, podano.

Te artykuły również Cię zainteresują
“May’s Mysteries: The Secret of Dragonville zadebiutowało w świetnym stylu na Nintendo DS oraz PC parę lat temu. Współpraca z V5 Studio to dla nas dobra okazja, by wprowadzić tę popularną markę na obecnie dostępne konsole i dać nowemu pokoleniu graczy dostęp do tej wciągającej rozrywki. Jest to również kolejny tytuł, który zwiększy nasz katalog gier skierowanych do młodszych graczy. Nasze doświadczenie na tym polu świetnie współgra z dotychczasowymi sukcesami May’s Mysteries: The Secret of Dragonville” – skomentował joint-CEO Klabater Michał Gembicki, cytowany w komunikacie.

“Współpraca z Klabaterem to dla nas zupełnie nowy rozdział w rozwoju marki May’s Mysteries: The Secret of Dragonville. Patrzymy z dużym entuzjazmem na kolejne postępy w procesie adaptowania naszej gry na kolejne konsole. Jestem przekonany, że połączone siły naszych firm sprawią, że kolejni gracze docenią fantastyczny świat wykreowany na potrzeby naszej gry” – dodał założyciel V5 Play Studio Vladimir Djuric.

V5 Play Studio założone w 2010 roku w mieście Kragujevac (Serbia) to zespół twórców do tej pory skupionych na produkcji gier przeznaczonych na urządzenia mobilne i handheldy. Studio ma na koncie współpracę z wieloma wydawcami z Wielkiej Brytanii, USA, Niemiec i Francji, jak również obecność w największych kanał sprzedaży gier cyfrowych, podano w materiale.

Klabater to wydawca i producent gier wideo notowany na rynku NewConnect od października 2019 r. Spółka jest odpowiedzialna za grę “Crossroads Inn”. Obecnie pracuje nad grami “The Amazing American Circus”, “Moonshiners” oraz dalszym rozwojem bestsellerowej marki “Heliborne”.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here