Naga MarketsKlabater [KBT], All In! Games [ALG] – Gorące spółki dniaNotowania producenta gier Klabater, mają za sobą spadki sięgające niemal 40% od połowy sierpnia. W ostatnich dniach sytuacja delikatnie się poprawia co może wiązać się ze zbliżającą się premierą kluczowej gry. Chodzi o wyprodukowany przez Punch Punk Games „This is the Zodiac Speaking”, którego Klabater jest wydawcą. Tematyka gry wydaje się być dość chwytliwa, szczególnie na rynku amerykańskim, gdzie historia seryjnego mordercy o pseudonimie Zodiak nadal jest żywa i wciąż powstają kolejne opracowania, książki i filmy na podstawie tej historii.

  • W październiku zadebiutują dwie głośne gry
  • Klabater wyda 15 października „This is the Zodiac Speaking”
  • 27 października zadebiutuje “Ghostrunner” wydany przez All In! Games

Warto dodać, że zagadka nie została wyjaśniona, a gra przeniesie nas w same centrum wydarzeń z dokładnie odwzorowanymi szczegółami. Gra ukaże się jednocześnie w wersji na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC oraz Mac i będzie dostępna na platformach cyfrowej dystrybucji. Debiut odbędzie się już 15 października, a więc można spodziewać się zwyżki w najbliższych dniach. Zdaniem producent, gra jest bardzo starannie przygotowana.

Zacznie się gra pod “Zodiaka”?

Warto dodać, że gra już zyskała spory rozgłos. Wypuszczone kilka miesięcy temu demo, zostało zrecenzowane przez irlandzkiego youtubera. Film obejrzało niemal 1,5 mln widzów, a gra zbiera jak dotąd sporo pozytywnych recenzji. Mimo tego, wydaje się, że na kilka dni przed premierą, spółka mogłaby postarać się o mocniejszy marketing.

klabater


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

All In! Games z kolejną umową z One More Level

Także inny producent gier, spółka All In! Games szykuje się do ważnego debiutu. Tu sprawa jest jeszcze ważniejsza, gdyż chodzi o debiut gry „Ghostrunner”, która jednym z bardziej oczekiwanych gier na świecie, zaraz po „Cyberpunku” od CD Projektu. Spółka jest wydawcą tej gry, a jej debiut odbędzie się 27 października. W tym terminie gra zadebiutuje globalnie, na platformach PC (Steam, Epic Games Store i GOG), PlayStation 4 oraz Xbox One.

Współwydawcą będzie także słynna firma 505 GAMES, a przy jej produkcji współpracowano także z 3D Realms, odpowiedzialnym za kilka kultowych gier. Wczoraj spółka poinformowała też o podpisaniu umowy z One More Level (producent Ghostrunnera) na wydanie kolejnej gry “Cyber Slash”. Wartość kontraktu wynosi 3,5 mln zł netto.

all in games

W ramach zawartego porozumienia developerowi przysługuje wynagrodzenie z tytułu realizacji umowy oraz udział w przyszłych przychodach ze sprzedaży gry. W kolejnych raportach ma pojawić się dokładniejszy termin debiutu nowej gry. Na wykresie widać, że spółka ma za sobą gigantyczne wzrosty (jeszcze jako Setanta), aczkolwiek trwająca korekta obniżyła wycenę o 50%. Wydaje się więc, że im bliżej debiutu „Ghostrunnera” tym szanse na jeszcze jedno podbicie notowań będą wzrastać.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here