Naga MarketsKlabater: Już jutro premiera The Amazing American CircusThe Amazing American Circus, największa tegoroczna premiera Klabatera, to oryginalne połączenie mechanik karcianych, z rozwiązaniami rodem z tycoonów i symulatorów. Gracze będą musieli wykazać się strategicznym planowaniem trasy cyrkowej oraz trafnym doborem artystów mających zabawić publiczność.

Klabater już jutro zaprezentuje swoją grę The Amazing American Circus

W przypadku wersji na komputery osobiste The Amazing American Circus zadebiutuje w dwóch edycjach: standardowej oraz Ringmaster’s Edition zawierającej zestaw bonusowych materiałów cyfrowych. Z okazji premiery edycja podstawowa The Amazing American Circus dostępna będzie na premierę z 10% zniżką we wszystkich najważniejszych sklepach internetowych – Steam, GoG, Humble Bundle, Fanatical i Green Man GamingThe Amazing American Circus jest chyba pierwszą grą, w której gracz może stać się cyrkową legendą. Spływają do nas pierwsze recenzje i, co dla nas absolutnie najważniejsze, wszystkie chwalą najważniejszy aspekt każdej produkcji – gameplay. Wśród ocen krytyków pojawiła się m.in. recenzja od TurnBasedLovers, którzy ocenili naszą grę na 8,5/10. Liczymy, że opinie użytkowników na wszystkich platformach będą na zbliżonym poziomie. – komentuje Michał Gembicki, Joint-CEO Klabatera.

The Amazing American Circus jest osadzone w czasach zmierzchu ery Dzikiego Zachodu. Łącznie na potrzeby gry zostało stworzonych 200 ręcznie ilustrowanych kart, związanych z 15 rodzajami artystów cyrkowych. W ciągu kilkunastu godzin rozgrywki, na graczy czeka ponad 90 miast i lokacji do odwiedzenia oraz 32 unikalnych przeciwników, których należy pokonać śmiechem. Poza karcianymi pojedynkami z widzami, na użytkowników czeka zarządzanie taborem cyrkowym. Gra dostępna jest na PC, Playstation 4/5, Xbox One/Series X|S oraz Nintendo Switch.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: lira turecka kurs | najniższy kurs dolara nowozelandzkiego | enea kurs akcji | cdr akcje | 1 btc | ciech akcje | gpw playway |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here