Naga MarketsKlabater: Już dzisiaj premiera gry Heliborne na konsolach Xbox Series X i Xbox OneDziś w godzinach popołudniowych (15:00 CEST) na Xbox One i Xbox Series X zadebiutuje gra Heliborne. Tytuł autorstwa Klabatera, globalnego twórcy i wydawcy na PC i konsole skierowany jest do fanów lotnictwa śmigłowego i sieciowej rozgrywki (multiplayer). Gra dostępna jest w cenie 29,99 USD/EUR i zawiera wszystkie dotychczas opublikowane treści dodatkowe (DLC).

Klabater udostępni dziś swoją grę Heliborne

Z okazji premiery gry na platformie Xbox, Klabater i Alienware zorganizuj wspólnie promocję aktywacyjną z wykorzystaniem Alienware Arena. W dniach 18-21 czerwca gra w wersji na komputery osobiste dostępna będzie za darmo w ramach Free Play Weekend.Heliborne wraz z dodatkami w wersji PC sprzedała się w nakładzie ponad 100 000 egzemplarzy. Klabater przejął prawa do marki od litewskiego studia Jet Cat Games w 2019 roku, a niedługo potem – wydając Enhanced Edition – poprawił jakość wizualną oryginalnej gry oraz wprowadził znaczące usprawnienia m.in: prototypy helikopterów, nocne wersje map, czy zmodernizowany silnik. Użytkownicy mogą zasiąść za sterami najbardziej znanych sowieckich i amerykańskich helikopterów bojowych, wybierając z ponad 40 legendarnych śmigłowców z lat 1955-2003. W grze dostępnych jest ponad 100 wariantów uzbrojenia, a bitwy rozgrywają się na 6 otwartych realistycznie odwzorowanych mapach.

Heliborne to marka, która odniosła sukces na PC. Wersja przygotowana na konsole Microsoftu zawiera wszystkie poprawki i dodatkową zawartość znaną z pecetów – mówi Michał Gembicki, Joint-CEO w Klabaterze. – Liczę, że wszyscy fani konsol, którzy szukali dynamicznej rozgrywki lotniczej docenią Heliborne’a i otworzy się dla Klabatera zupełnie nowy rynek zbytu – dodaje. 

Heliborne w wersji na PC, z okazji celebracji premiery konsolowej będzie również dostępny w ramach Free Weekend Play dla społeczności związanej z amerykańską firmą Alienware. W produkcję Klabatera będzie można zagrać w dniach 18-21.06. Heliborne oferuje graczom dynamiczne pole bitwy, gdzie siły powietrzne wspierają oddziały naziemne, odpowiedzialne za fortyfikowanie pozycji i tworzenie linii zaopatrzeniowych.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here