Naga MarketsKlabater - dzisiaj premiera "Skyhill 2". Trailer widziało 96 000 osóbDzisiaj swoją premierę ma gra “Skyhill 2: Black Mist” od firmy Klabater. Pierwotnie gra miał się pojawić 28 maja, jednak zdecydowano o przesunięciu premiery, aby poprawić wszelkie błędy techniczne. Spółka wyciągnęła więc wnioski ze swojego pierwszego debiutu. Na pierwsze opinie i recenzje trzeba będzie poczekać, a reakcje rynku zobaczymy podczas piątkowej lub poniedziałkowej sesji.

  • Dzisiaj debiutuje gra “Skyhill 2: Black Mist”
  • Trailer przed pierwotną datą debiutu obejrzało 96 tysięcy osób
  • Kluczową grą w tym roku jest jednak “Zodiak”, który zadebiutuje 24 września

Wczoraj spółka wypuściła trailer z gry, który ma już blisko 800 wyświetleń i zbiera pozytywne komentarze. Warto tu wspomnień, że przed pierwotną datą premiery 28 maja także pojawił się trailer z gry, który obejrzało ponad 96 000 osób. Wydaje się więc, podobnie jak po obserwacji notowań, że gra ma pewien potencjał sprzedażowy.

Warto wspomnieć także, że nie jest to kluczowa produkcja na ten rok. Hitem ma być opowieść o słynnym seryjnym mordercy z USA – Zodiaku. Temat ten jest w Stanach Zjednoczonych ciągle żywy, być może z powodu, że mordercy nigdy nie udało się schwytać. Sporo opracowań oraz nawet filmów z gwiazdami światowego formatu powstało na ten temat. Gra “This is the Zodiac Speaking” ma zadebiutować 24 września.

Zobacz także: Klabater S.A. podpisał z Inverge Studios umowę na wydanie gry Effie

Warto przypomnieć, że gra ta już zyskała dodatkową promocję, gdy znany bloger, którego kanał śledzi ponad 24 mln osób, wziął na warsztat demo gry. Rozgrywkę obejrzało już niemal 1,4 mln osób oraz pojawiło się niemal 100 000 pozytywnych odniesień (link do filmu).

Ostatnia premiera czyli gra “Crossroads Inn” przyniosła zwrot kosztów produkcji zaledwie po tygodniu i sporą ilość recenzji. Większy sukces przynosi jednak gra “Heliborne”, która cały czas zbiera bardzo dobre opinie. Prawdopodobnie w IV kwartale spółka wypuści wersję “Heliborne Enhanced Edition”. Sądząc po dotychczasowych produkcjach, zespół Klabatera ma potencjał, co nie dziwi, gdyż doświadczenie było zbierane w CD Projekt.

Ponad 100% od połowy marca

Na wykresie od marcowego dołka zwyżka sięga już 100%. Trend nie ma dużej dynamiki ale w kluczowych momentach jak wybicie oporu przy 7,50 zł wolumen lekko wzrasta. Ewidentnie ostatnia faza zwyżki było prowadzona pod debiut gry. Ciężko przewidzieć jak zachowa się kurs po debiucie, gdyż będzie to zależało od opinii, a następnie pierwszych danych sprzedażowych. Nie jest to jednak kluczowa gra i wydaje się, że kolejna “gra pod debiut” zacznie się we wrześniu przed premierą “Zodiaka”. Od strony technicznej, wsparcie mamy przy 7,50 zł, a opór to już historyczne szczyty powyżej 10 zł.

klabater


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here