Naga Marketshttps://comparic.xyz/uploads/2019/10/klabater.jpgGra “Big Pharma”, której wydawcą jest Klabater, sprzedała się dotychczas w liczbie ponad 200 tys. sztuk w wersji na PC, podała spółka. Tytuł jest od teraz dostępny również na Xbox One, a od jutra – na PS4 i Nintendo Switch.

“Klabater, notowany na NewConnect producent i wydawca gier, wprowadza do sprzedaży symulator koncernu farmaceutycznego – ‘Big Pharma’. Od dziś tytuł jest dostępny w wersji na konsole Xbox One, jutro zadebiutuje na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Wersja na komputery osobiste (PC) od dnia premiery sprzedała się w liczbie ponad 200 tys. egzemplarzy. Producentem gry jest Twice Circled” – czytamy w komunikacie.

“‘Big Pharma’ to znany graczom pecetowym tytuł – bestsellerowa produkcja, która zgromadziła już tysiące fanów. Od dziś w popularny symulator koncernu farmaceutycznego mogą zagrać także posiadacze konsoli Xbox One, a od jutra także właściciele Nintendo Switch i PlayStation 4. Tytuł oferuje rozbudowany gameplay wymagający skupienia oraz planowania, przy jednoczesnym zachowaniu konsolowej prostoty sterowania” – poinformował Michał Gembicki z zarządu spółki Klabater, cytowany w komunikacie.

W listopadzie Klabater zawał umowę z Meridiem Games, w której udzielił hiszpańskiej spółce wyłącznej licencji na dystrybucję i marketing fizycznej wersji gry na PS4 oraz Nintendo Switch. Dystrybucją cyfrową zajmie się na wyłączność i w skali globalnej Klabater.

Umowa została zawarta na okres dwóch lat, z automatycznym przedłużaniem okresu jej trwania na czas jednego roku. Producentem gry jest studio Twice Circled. Przy produkcji tytułu spółkę wsparła firma Positech Games, znana z “Gratuitious Space Battles” i serii “Democracy”.

Źródło: ISBNews


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Sytuacja na wykresie:

Notowania spółki spadają w ostatnim czasie. Wszystko wskazuje na to, że niebawem cena przetestuje najniższy poziom od debiutu w rejonie 6 zł.

klabater

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here