Naga MarketsK&K Herbal zmieni nazwę na True Games Syndicate Movie Games, warszawski producent i wydawca gier jest coraz bliżej wprowadzenia na NewConnect wchodzącej w skład Rodziny MG spółki True Games, skupiającej wokół siebie projekty o tematyce ulicznej. Zarząd Spółki K&K Herbal, dystrybutora suplementów diety, wyrobów medycznych oraz kosmetyków z NewConnect, zwołał na 15 lutego br. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy. Zadecydują oni m.in o zmianie nazwy na “True Games Syndicate S.A.” zmianie profilu działalności oraz siedziby. Podczas NWZ Akcjonariusze wybiorą również nowych Członków Rady Nadzorczej.

K&K Herbal wraz z Movie Games ustalą warunki wprowadzenia na rynek NewConnect

Zwołanie NWZ jest jednym z elementów realizacji warunków Term Sheet zatwierdzonych przez Movie Games i K&K Herbal 13 stycznia. Spółka aktualnie jest w trakcie wygaszania swojej dotychczasowej działalności oraz jest poddawana badaniu stanu prawnego i finansowemu.

Te artykuły również Cię zainteresują
K&K Herbal w zasadzie od pewnego czasu nie prowadziło działalności operacyjnej, w związku z czym władze tej spółki bardzo sprawnie realizują ustalone warunki połączenia. Po uzyskaniu zgody akcjonariuszy na zmianę profilu działalności oraz nazwy przejdziemy do połączenia K&K Herbal z True Games, aby TG w przyspieszonym trybie została wprowadzona na rynek NewConnect już jako True Games Syndicate. Nowa nazwa w pełni wpisuje się w strategię poszerzenia obszaru działalności poprzez zrzeszanie gier dotyczących tematyki ulicznej produkcji studiów zewnętrznych zarówno z Polski jak i zagranicy. Obecnie TG pracuje nad kilkoma tytułami, z których najistotniejszy jest Gangster Simulator – produkcja tworzona na kanwie sukcesu Drug Dealer Simulator, jednak dużo bardziej rozbudowana. W najbliższym czasie Spółka planuje ujawnić kolejny tytuł.  – informuje Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games.

Intencją Movie Games jest transakcja połączenia K&K Herbal z wchodzącą w skład Rodziny MG spółką True Games. Została założona w maju br. przez Movie Games oraz rapera Michała „Małolata” Kaplińskiego. Jednym z inwestorów został raper Wojciech „Sokół” Sosnowski. Celem studia jest stworzenie globalnej marki gamingowej związanej z kulturą ulicy, w ramach której będą wydawane gry ukazujące życie na granicy prawa, doświadczenia na co dzień niedostępne, często nielegalne. Uniwersum zostało zapoczątkowane przez świetnie przyjętego przez graczy Drug Dealer Simulatora. Aktualnie spółka koordynuje prace nad grą Gangster Simulator, w której gracz będzie miał za zadanie przejęcie kontroli nad ulicami miasta oraz panującym na nich przestępczym półświatku. Produkcja pozwoli m.in. na czerpanie zysków z sutenerstwa, handlu narkotykami i bronią, haraczy, a także z hazardu, zakładów bukmacherskich, czy wyścigów ulicznych.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here