Naga Markets

K&K HERBAL może połączyć się ze spółką z grupy MovieGames!Kilkadziesiąt minut po zakończeniu czwartkowej sesji, pojawił się komunikat dotyczący zaproszenia do negocjacji spółki K&K Herbal Poland S.A. w sprawie potencjalnego połączenia spółki z grupy kapitałowej Emitenta wraz z K&K Herbal. Temat na gorąco skomentowali Mateusz Wcześniak – Prezes MovieGames, a także Maciej Nowak – Członek Zarządu MovieGames, Prezes Zarządu RoadStudio w rozmowie z redaktorem Comparic24.tv – Marcinem Podlackim.

  • Rozmowa z przedstawicielami spółki MovieGames.
  • Odwrotne przejęcie jako forma przyspieszonego debiutu na giełdzie.
  • Akcje KKH drożały na zamknięciu czwartkowej sesji o blisko 30%!MovieGames zaprasza K&K Herbal (KKH) do rozmów o połączeniu ze spółką z Grupy Emitenta

Treść raportu, który pojawił się kilkadziesiąt minut po czwartkowej sesji:

Zarząd Movie Games S.A. („Emitent”) niniejszym informuje, iż w dniu dzisiejszym Emitent złożył na rzecz K&K Herbal Poland S.A. z siedzibą w Wieliczce („K&K Herbal”) zaproszenie do podjęcia negocjacji w sprawie potencjalnego połączenia spółki z grupy kapitałowej Emitenta wraz z K&K Herbal.

Emitent, o dalszych szczegółach związanych podjęciem rozmów, będzie informował w kolejnych raportach bieżących.

Zobacz również: Rok 2020 w liczbach na GPW i NewConnect. Wig20 kończy rok blisko 8% pod kreską!

Walory K&K Herbal (KKH) zyskały w czwartek blisko 30%!

Czwartkowa sesja przyniosła dynamiczne wzrosty na walorach spółki K&K Herbal Poland, notowanych na małej giełdzie NewConnect. Kurs akcji na zamknięciu sesji zyskiwał 29,6% i wyniósł 2,8 zł, co jest najwyższym wyrównaniem historycznego szczytu notowań, odnotowanego 17 grudnia 2020 roku. Obroty na walorach spółki również były wysokie, przekroczyły 1,3 mln zł.

Zobacz również: Obroty na parkiecie głównym GPW wzrosły w 2020 roku o 59% w porównaniu z rokiem 2019!

XTB

Grudzień jest świetnym miesiącem dla spółki. Od początku ostatniego miesiąca w 2020 roku, akcje podrożały już blisko 10-krotnie. Niewątpliwie pozytywny komunikat o którym pisałem wyżej, najprawdopodobniej stanie się silnikiem napędowym do dalszych wzrostów, a kurs akcji spółki być może jeszcze podczas piątkowej sesji będzie testował okrągły poziom 3 zł.

Notowania spółki K&K Herbal z ostatnich 3 miesięcy. Źródło: tradingview.com

Działalność Spółki K&K Herbal Poland S.A. jest w głównej mierze skoncentrowana na dystrybucji i sprzedaży suplementów diety oraz kosmetyków, wyrobów medycznych i weterynaryjnych najwyższej jakości. Nasza firma prowadzi współpracę z kontrahentami z krajów Unii Europejskiej, wśród których główną rolę odgrywają firmy: Bioline Products oraz Brainway Inc., z którymi mamy podpisaną umowę na wyłączność.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here