Naga Markets
Źródło: The Rich Dad Channel

„Bitcoin, złoto, srebro i ropa naftowa rosną w siłę. Dobra wiadomość dla tych, którzy wiedzą, że inflacja jest stała, a nie przejściowa”, ostrzegł słynny autor bestsellerowej książki “Bogaty ojciec, biedny ojciec”, Robert Kiyosaki. Ekspert po raz kolejny nawołuje do kupna złota, srebra i Bitcoina w obliczu trwale wysokiej inflacji atakując przy tym aktualnego prezydenta USA Joe Bidena.

Kiyosaki: Kupuj złoto, srebro i Bitcoiny, nie daj się zwieść Bidenowi

Kiyosaki napisał w piątek na Twitterze, że ropa naftowa, stopy procentowe i inflacja wzrosną. Ostrzega inwestorów i swoich obserwujących, aby nie dali się zwieść i wciąż kupowali złoto, srebro i Bitcoiny.

„Bubble Vision” w CNBC stwierdzono, że inflacja się skończyła, a FED przestanie podnosić stopy procentowe. Czy wierzysz CNBC? Fakty są takie, że Biden wyczerpał całą tanią ropę w rezerwach strategicznych. Oznacza to, że ropa naftowa, stopy procentowe i inflacja wzrosną. Nie daj się zwieść. Bądź mądry. Kupuj złoto, srebro i Bitcoiny – napisał Kiyosaki.


Przenieś swój trading na kolejny poziom razem z brokerem Interactive Brokers. Skorzystaj z oferty inwestowania w kontrakty FUTURES

Sprawdź ofertę Interactive Brokers

Z kolei w sobotę ekspert dodał, że wysoka inflacja będzie stała, a nie przejściowa jak twierdzą decydenci głównych banków centralnych na całym świecie. Jego zdaniem każdego, kto wierzy, że Bidenowi zależy na nich i ich rodzinach się grubo myli.

Bitcoin, złoto, srebro i ropa naftowa rosną w cenie. Dobra wiadomość dla tych, którzy wiedzą, że inflacja jest stała… teraz systemowa… a nie przejściowa. Złe wieści dla niedoinformowanej, biednej klasy średniej… każdego, kto wierzy, że Bidenowi zależy na nich i ich rodzinach. Bidenowi nie zależy na tobie – podkreślił.

Pod koniec minionego roku Robert Kiyosaki, cieszący się dużą popularnością autor serii książek o finansach osobistych „Bogaty ojciec, biedny ojciec”, wyjaśnił, dlaczego pozostaje „bardzo podekscytowany” Bitcoinem i powiększaniem swoich zasobów BTC pomimo trwającej bessy.

Dodał, że obecny moment może być ostatnią szansą na zakup złota i srebra po niskich cenach.

Sponsorem publikacji jest Interactive Brokers CE. Spółka Interactive Brokers Central Europe Zrt. (IBCE) jest regulowana przez MNB. IBCE nie ponosi odpowiedzialności za treść tego artykułu. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed inwestowaniem.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułKurs Bitcoina wzrósł o 20% w ciągu tygodnia. Czy to pułapka na byki?
Następny artykułBitcoin: Strach opuszcza rynek kryptowalut po raz pierwszy od 9 miesięcy
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.