Naga Markets

Słynny autor bestsellerowej książki „Bogaty ojciec, Biedny ojciec”, Robert Kiyosaki, ostrzega, że Rezerwa Federalna zniszczy amerykańską gospodarkę podwyżkami stóp procentowych. W związku z tym radzi ludziom na całym świecie inwestować w „prawdziwe pieniądze”, podając jako przykład Bitcoina. Kurs BTC/USD nieznacznie spada w ostatnią sesję tego tygodnia oscylując w okolicach ważnego poziomu 20 000 USD.

  • Robert Kiyosaki, powraca z kolejnymi ostrzeżeniami na temat amerykańskiej gospodarki i radami, gdzie inwestorzy powinni lokować swoje pieniądze
  • W piątek ekspert napisał na Twitterze, że „oszczędzający to najwięksi przegrani”,
  • Kiyosaki wielokrotnie ostrzegał, że nadchodzi największa katastrofa w historii świata
  • Chcesz kupić bądź sprzedać BTC, ETH lub jakakolwiek inną kryptowalutę? Zapoznaj się z ofertą cashify, siecią kantorów umożliwiającą wymianę ponad 460 kryptowalut
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Robert Kiyosaki o podwyżkach stóp Fed, gospodarce USA i Bitcoinie

Robert Kiyosaki, powraca z kolejnymi ostrzeżeniami na temat amerykańskiej gospodarki i radami, gdzie inwestorzy powinni lokować swoje pieniądze. Bogaty ojciec Biedny ojciec to książka z 1997 roku, której współautorami są Kiyosaki i Sharon Lechter. Od ponad sześciu lat znajduje się na liście bestsellerów New York Times. Sprzedano ponad 32 miliony egzemplarzy książki w ponad 51 językach w ponad 109 krajach.W piątek Kiyosaki napisał na Twitterze, że „oszczędzający to najwięksi przegrani”, wyjaśniając:

Dziś dług USA wynosi setki bilionów. REALNA INFLACJA to 16% a nie 7%. Podwyżka stóp procentowych przez Fed zniszczy amerykańską gospodarkę. Oszczędzający będą największymi przegranymi. Zainwestuj w PRAWDZIWE PIENIĄDZE. Złoto, srebro i Bitcoiny.

Wielu ekonomistów, na przykład z firmy maklerskiej Nomura Securities, prognozuje w przyszłym tygodniu wzrost o 100 punktów bazowych stopy referencyjnej Fed.

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>

Niektórzy eksperci, tacy jak dyrektor generalny Tesli Elon Musk i dyrektor generalny Ark Invest, Cathie Wood, ostrzegają, że poważna podwyżka stóp Fed grozi deflacją w amerykańskiej gospodarce.

Kiyosaki wielokrotnie ostrzegał, że nadchodzi największa katastrofa w historii świata. W kwietniu przewidywał, że wszystkie rynki się załamią. Wcześniej zalecał inwestować w złoto, srebro i Bitcoiny. Jednak ostatnio zauważył, że złoto jest drogie stawiając na srebro.

XTB

Bitcoin (BTC) walczy o utrzymanie 20 000 USD

Słynny autor bestsellerowej książki od dłuższego czasu doradza inwestorom kupowanie Bitcoinów, stwierdzając od kilku miesięcy, że czeka, aż cena kryptowaluty spadnie, zanim wejdzie w rynek. Po ujawnieniu, że czeka, aż BTC przetestuje 1100 USD, powiedział w lipcu, że jest gotów kupić główną kryptowalutę. W chwili pisania tego tekstu wartość BTC wynosi niecałe 20 000 USD, co oznacza spadek o 7,5% w ciągu ostatnich siedmiu dni i 14% w ciągu ostatnich 30 dni.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here