Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Emitent działa w branży mediów, produkuje i dystrybuuje programy telewizyjne o charakterze filmowym.

kinopol

W ostatnich dniach akcje Kinopol błyszczą na tle pozostałych spółek. Bardzo dynamiczny wzrost doprowadził do wybronienia okrągłego poziomu 10 zł. Cały ruch spadkowy wpisuje się w ogromną formację klina. Smaku dodaje fakt, że wzrost tworzone są na mocni podwyższonych obrotach. Jeżeli dojdzie do wybicia górnej linii, może to być sygnał do zmiany trendu na wzrostowy.Conotoxia

Medicalgorithmics SA jest producentem i dostawcą innowacyjnej technologii w obszarze zdalnej diagnostyki kardiologicznej.
medicalg

Kurs medycznej spółki porusza się już od dłuższego czasu w kanale spadkowym. Od dobrych kilku sesji obserwujemy całkiem solidne odbicie w górę. Zalecana jest jednak ostrożność, gdyż kurs powoli dociera do górnej krawędzi kanału oraz poziomu oporu w okolicach okrągłych 200 zł. Jeżeli nie nastąpi wybicie górą z kanału to czekać nas będzie przynajmniej jeszcze jeden ruch na południe.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here