Naga MarketsKino Polska zyskuje ponad 7%. Nowa rekomendacja z wyceną 19,60 zł!Analitycy Santander BM, w raporcie z 30 marca utrzymali rekomendację dla Kino Polska na poziomie “kupuj”, podwyższając cenę docelową do 19,6 zł z 10,9 zł wcześniej. Rekomendacja została wydana przy cenie 11,7 zł za akcję. Dzisiaj kurs rośnie o ponad 7%.

“Kino Polska TV odnotowało wzrost zysku netto o 47 proc. rdr w 2020. Oczekujemy wzrostu zysków o 24 proc. i 11 proc. odpowiednio w 2021 i 2022 (podwyższyliśmy nasze prognozy o ok. 50 proc.). Generowanie wolnych przepływów (FCF) jest silne, co pozwala na szybkie oddłużenie: dług netto /skor. EBITDA spadł o połowę do 0,9x na koniec 2020. Prognozujemy stopę FCF na poziomie 13-14 proc. w 2021-22” – napisano w raporcie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Spodziewamy się wznowienia płatności dywidend w 2021 z DPS na poziomie 0,4 zł (stopa dywidendy 3,5 proc.), przy czym widzimy szanse na jeszcze większą wartość. Akcje Kino Polska TV są notowane przy P/E 6,9x na 2021P, z 50 proc. dyskontem do europejskich nadawców telewizyjnych” – dodano.

17 zł najbliższym istotnym oporem

Na wykresie tygodniowym widać wybicie ponad linię trendu, re-test i szybką próbę powrotu do wzrostów. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na niski poziom kursu na tle historycznym oraz znaczący wzrost obrotów w czasie ostatniej zwyżki. To wszystko sugeruje, że rozpoczęty trend wzrostowy powinien mieć swoją kontynuację.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here