Naga MarketsRada nadzorcza Kino Polska TV powołała Katarzynę Woźnicką na 3-letnią kadencję członka zarządu, odpowiedzialnego za dział finansowy, HR oraz dział prawny, podała spółka.

Zmiany w zarządzie Kino Polska TV

Woźnicka była m.in. zatrudniona w latach 2014-2018 w Stopklatka jako dyrektor finansowy. Obecnie pełni w tej spółce funkcję członka rady nadzorczej. W latach 2014-2015 pracowała w Kino Polska TV na stanowisku dyrektora finansowego. Od 1 marca 2016 r. do 1 lipca 2020 r. zasiadała w radzie nadzorczej Kino Polska TV. Od 2016 r. pełni funkcję CFO w SPI International Group, czytamy w komunikacie.

Z Kino Polska TV związana jestem już od wielu lat, przez co dobrze znam grupę, specyfikę jej działalności oraz rynku, na którym funkcjonuje. Chcę wykorzystać moje dotychczasowe doświadczenie do dalszego zwiększania efektywności spółki, co ułatwi osiąganie krótko- i długoterminowych celów strategicznych Grupy Kino Polska TV, zarówno w Polsce jak i na rynkach międzynarodowych – powiedziała Woźnicka, cytowana w komunikacie.

Obecnie w skład zarządu Grupy wchodzą:

– Bogusław Kisielewski, prezes zarządu

– Katarzyna Woźnicka, członek zarządu

Te artykuły również Cię zainteresują

– Marcin Kowalski, członek zarządu

– Berk Uziyel, członek zarządu

– Levent Gültan, członek zarządu.

Kino Polska TV to grupa medialna. Głównymi gałęziami biznesowymi grupy są: emisja i produkcja kanałów telewizyjnych, dystrybucja, działalność wydawnicza, produkcja filmowa, rekonstrukcja i archiwizacja dzieł polskiej kinematografii oraz internet. Akcje spółki są notowane na GPW od 2011 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here