Naga MarketsKin jest kryptowalutą, która została stworzona przez zespół, który również zbudował Kik. Kik jest popularną platformą komunikacyjną, której baza przekracza obecnie 300 milionów użytkowników, a założona w 2009 roku firma trafiła już ze swoim zasięgiem do 230 krajów. 50% zarejestrowanych użytkowników aktywnie korzysta z platformy każdego dnia. W poniższym artykule oceniającym ICO platform, przedstawiono analizę oraz prognozy Kin i Kik.com.

Token Kin

Kin to token kryptograficzny oparty o sieć Ethereum. Kryptowaluta wykorzystuje standard ERC-20 i będzie używany jako główna waluta transakcji w sieci Kik przy codziennych aktywnościach online, takich jak napiwki, wiadomości, media społecznościowe i dokonywanie płatności. Będzie to główna funkcja, jeśli chodzi o handel, sprzedawców, programistów i tworzenie treści generujących przychody.

Jak działa Kin?

W 2015 roku, Kik wprowadził Kik Points. Punkty działały na zasadzie cyfrowej waluty, za pomocą której można kupować przedmioty i usługi w ramach aplikacji. Ewolucja punktów Kik doprowadziła do uruchomienia tokena Kin. Token będzie używany w codziennych czynnościach przez wszystkich użytkowników w ramach usług cyfrowych. Celem jest dotarcie do wielu milionów odbiorców, oferując jednocześnie prywatność i doświadczenia najwyższej jakości. Zdecentralizowana gospodarka pozwoli każdemu zdobyć KIN i wydać go w ekosystemie Kik.

Wydajność Kik.com i Kin tokena

Kik Messenger to kanadyjska firma oferująca bezpłatną aplikację do obsługi wiadomości błyskawicznych na smartfonach z systemami Android i iOS. Firma przez ostatnie 7 lat stała się globalną marką wśród komunikatorów i mediów społecznościowych. Przedsiębiorstwo zdecydowało się ominąć inwestorów venture capital i zamiast tego skupić się na ICO w ramach emisji tokena Kin, dzięki czemu zebrano prawie $100 MILIONÓW.

Po premierze w drugiej połowie 2017 roku, wartość Kin nie eksplodowała, zgodnie z przewidywaniami niektórych inwestorów. Nawet po szaleńczym rajdzie Bitcoina w listopadzie i grudniu, Kin zdołał wzrosnąć tylko się 0,000068 $ do 0,00016 $. Jednak 6 stycznia token dotknął rekordowych poziomów 0,00149 $. Od tego czasu nieznacznie i konsekwentnie tracił na wartości do poziomu 0,00013 $ z 8 kwietnia 2018 roku.

Jak wygląda przyszłość Kin i Kik.com?

Kik jest pod pewnymi względami podobny do WeChat w Chinach. Platforma WeChat ma bazę klientów bliską miliarda użytkowników w przeciwieństwie do Kik’s, która ma 300 milionów userów. Firma WeChat odniosła sukces, choć ma siedzibę tylko w Chinach, ponieważ ma szeroko stosowaną usługę płatności za wszelkiego rodzaju towary i usługi. Kik zamierza osiągnąć to samo, a token Kin ma pomóc w dotarciu do jak najszerszej grupy odbiorców, ale co ważniejsze, zaoferować korzyści sieci blockchain, takie jak prywatność i łatwość korzystania przy zakupie lub płaceniu za przedmioty w ekosystemie Kik. Już teraz dzięki bazie klientów liczącej ponad 300 milionów użytkowników Kin ma spore perspektywy na osiągnięcie sukcesu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here