Naga MarketsKin jest kryptowalutą, która została stworzona przez zespół, który również zbudował Kik. Kik jest popularną platformą komunikacyjną, której baza przekracza obecnie 300 milionów użytkowników, a założona w 2009 roku firma trafiła już ze swoim zasięgiem do 230 krajów. 50% zarejestrowanych użytkowników aktywnie korzysta z platformy każdego dnia. W poniższym artykule oceniającym ICO platform, przedstawiono analizę oraz prognozy Kin i Kik.com.

Token Kin

Kin to token kryptograficzny oparty o sieć Ethereum. Kryptowaluta wykorzystuje standard ERC-20 i będzie używany jako główna waluta transakcji w sieci Kik przy codziennych aktywnościach online, takich jak napiwki, wiadomości, media społecznościowe i dokonywanie płatności. Będzie to główna funkcja, jeśli chodzi o handel, sprzedawców, programistów i tworzenie treści generujących przychody.

Jak działa Kin?

W 2015 roku, Kik wprowadził Kik Points. Punkty działały na zasadzie cyfrowej waluty, za pomocą której można kupować przedmioty i usługi w ramach aplikacji. Ewolucja punktów Kik doprowadziła do uruchomienia tokena Kin. Token będzie używany w codziennych czynnościach przez wszystkich użytkowników w ramach usług cyfrowych. Celem jest dotarcie do wielu milionów odbiorców, oferując jednocześnie prywatność i doświadczenia najwyższej jakości. Zdecentralizowana gospodarka pozwoli każdemu zdobyć KIN i wydać go w ekosystemie Kik.

Wydajność Kik.com i Kin tokena

Kik Messenger to kanadyjska firma oferująca bezpłatną aplikację do obsługi wiadomości błyskawicznych na smartfonach z systemami Android i iOS. Firma przez ostatnie 7 lat stała się globalną marką wśród komunikatorów i mediów społecznościowych. Przedsiębiorstwo zdecydowało się ominąć inwestorów venture capital i zamiast tego skupić się na ICO w ramach emisji tokena Kin, dzięki czemu zebrano prawie $100 MILIONÓW.

Po premierze w drugiej połowie 2017 roku, wartość Kin nie eksplodowała, zgodnie z przewidywaniami niektórych inwestorów. Nawet po szaleńczym rajdzie Bitcoina w listopadzie i grudniu, Kin zdołał wzrosnąć tylko się 0,000068 $ do 0,00016 $. Jednak 6 stycznia token dotknął rekordowych poziomów 0,00149 $. Od tego czasu nieznacznie i konsekwentnie tracił na wartości do poziomu 0,00013 $ z 8 kwietnia 2018 roku.

Jak wygląda przyszłość Kin i Kik.com?

Kik jest pod pewnymi względami podobny do WeChat w Chinach. Platforma WeChat ma bazę klientów bliską miliarda użytkowników w przeciwieństwie do Kik’s, która ma 300 milionów userów. Firma WeChat odniosła sukces, choć ma siedzibę tylko w Chinach, ponieważ ma szeroko stosowaną usługę płatności za wszelkiego rodzaju towary i usługi. Kik zamierza osiągnąć to samo, a token Kin ma pomóc w dotarciu do jak najszerszej grupy odbiorców, ale co ważniejsze, zaoferować korzyści sieci blockchain, takie jak prywatność i łatwość korzystania przy zakupie lub płaceniu za przedmioty w ekosystemie Kik. Już teraz dzięki bazie klientów liczącej ponad 300 milionów użytkowników Kin ma spore perspektywy na osiągnięcie sukcesu.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here