Naga MarketsKim Kardashian i Floyd Mayweather zagorzale reklamują nową kryptowalutęBitcoin, Ethereum czy Dogecoin bez wątpienia były na ustach wszystkich inwestorów w ostatnich miesiącach, gdy ich notowania osiągały spektakularne zwyżki. Grono celebrytów chce wykorzystać ten trend popularności krypto reklamując produkty powiązane z branżą. Wśród nich jest m.in. Kim Kardashian czy legendarny bokser Floyd Mayweather, którzy promują nowy projekt Ethereum Max. Nie jest jeszcze jasne w jaki sposób są oni powiązani z tą kryptowalutą i czy sam projekt jest warty uwagi. Zalecamy ostrożność.

  • Wśród promujących Ethereum Max jest także Paul Pierce, były gracz Boston Celtics
  • Nowa kryptowaluta powstała zaledwie miesiąc temu

Ethereum Max promowane przez celebrytów

Ethereum Max (e-max, Emax) to nowy kryptowalutowy projekt, który w ostatnich dniach gorąco reklamowany był przez amerykańską influencerkę od wszystkiego, modelkę, aktorkę i businesswoman, Kim Kardashian. To dość świeża inicjatywa, bowiem Emax zostało stworzone zaledwie 30 dni temu w oparciu o protokół ERC20.Czy interesujecie się krypto? To nie jest porada finansowa, ale moim przyjaciele właśnie powiedzieli mi o tokenie Ethereum Max! Kilka minut temu Ethereum Max spalił 400 bilionów tokenów – to 50% ich portfela, tym samym dzieląc się z całą społecznością e-max. Przesuń w górę, aby dołączyć do społeczności e-max. – napisała w relacji na Instagramie Kim Kardashian, dzieląc się tą informacją z 228 mln swoich obserwujących

Kim Kardashian i Floyd Mayweather zagorzale reklamują nową kryptowalutę

Wprawionym zwolennikom kryptowalut powinna zaświecić się co najmniej żółta lampka. Na ten moment trudno jest stwierdzić, czym jest projekt Ethereum Max, ale tak otwarta zachęta ze strony celebrytki, która niewiele do tej pory miała wspólnego z kryptowalutami, powinna wzbudzić czujność. W końcu, sam wpis zostało oznaczony przez Kardashian tagiem: #ad, czyli reklama!

Plus500

Do kampanii promowania Ethereum Max dołączył także m.in. niepokonany bokser i mistrz świata, Floyd Mayweather. Na konferencji Bitcoin 2021 w Miami promował on nowy projekt nosząc koszulkę z logo Emax. Stwierdził także, że inna kryptowaluta będzie kiedyś tak duża jak bitcoin, co spotkało się z wyraźną dezaprobatą zgromadzonej widowni.

Twórcy Ethereum Max byli także sponsorami niedawnego bokserskiego pojedynku między gwiazdą YouTube’a Loganem Paulem i Mayweatherem. Wsparcie dla projektu wyraził również były gracz Boston Celtics, Paul Pierce.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs euro on line | ropa wti notowania | eur pln stooq | kernel notowania | cena euro | kurs akcji biomed | brokerzy ecn |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here