Naga MarketsKim Dotcom jest zdania, że to Bitcoin Cash będzie walutą przyszłości i już za rok zdrożeje do 3000 USDKim Dotcom postrzega BCH jako „świetne [narzędzie] do płatności” w porównaniu z BTC, które jest „świetne do przechowywania [wartości] aktywów”.

  • Kim Dotcom jest zdania, że to BCH powinno być walutą przyszłości. 
  • Podkreśla jednak, że BTC pozostanie na rynku, ale jako odpowiednik złota w cyfrowym świecie.

Kim Dotcom: Bitcoin Cash zdrożeje do 3000 USD!

Znany przedsiębiorca internetowy Kim Dotcom entuzjastycznie promuje Bitcoin Cash jako środek wymiany, ale nadal pozostaje optymistyczny w kwestii bitcoina.

Te artykuły również Cię zainteresują
W swoim najnowszym tweecie Dotcom przewiduje, że cena Bitcoin Cash (BCH) wzrośnie o 867 proc. w 2021 roku, osiągając poziom ponad 3000 USD. Powiedział również, że zamierza wspierać projekt BCH.

Podkreślił, że bitcoin jest “doskonały do ​​przechowywania [wartości] aktywów”. Z kolei Bitcoin Cash to prawdziwa waluta, bowiem jest “doskonały do ​​płatności”.

Przypomnijmy, że Bitcoin Cash kosztuje dziś 310 USD. W tym samym tweecie Dotcom przyznał, że spodziewa się skoku ceny powyżej poziomu 3000 USD i to już w przyszłym roku.

Dlaczego jednak BCH miałby zdrożeć? Powód jest oczywisty. Przynajmniej według Dotcom. Podkreślił on, że coraz więcej firm akceptuje kryptowalutę. “Sprzedawcy chcą niskich opłat i szybkich transakcji”, dodał.

Dotcom a kryptowaluty

Dotcom od jakiegoś czasu otwarcie opowiada się też za bitcoinem (BTC) jako środkiem przechowywania wartości, ale wydaje się sugerować, że BCH jest lepszy pod kątem wykonywania transakcji. Dlatego też liczba firm akceptujących BCH „stale rośnie”, a adopcja kryptowalut w oczach przeciętnego użytkownika Internetu także ma teraz nabrać rozpędu.

– Zwycięzcy w wyścigu kryptowalut zostaną wyłonieni przez dostawców i użytkowników – powiedział Dotcom.

Bitcoin Cash to popularny fork “głównego” bitcoina. To kryptowaluta powstała w wyniku podzielenia się łańcucha BTC w 2017 r. Dziś cieszy się dość dużą popularnością, ale daleko jej jeszcze do starszego kuzyna.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here