whitebit

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

Kiedy cena Ripple (XRP) wzrośnie 10-krotnie?Ripple (XRP) to jedna z tych kryptowalut, która wciąż przyciąga uwagę społeczności. Ostatnio znów znalazła się w centrum uwagi po słowach analityka Joe Parysa z Discover Crypto. Przewiduje on, że XRP może być o krok od nawet 10-krotnego skoku ceny. Jest to o tyle elektryzujące, że wskutek procesu Ripple Labs z SEC d ponad trzech lat nie doszło do trwałej akcji wzrostowej ceny XRP. Przypomnijmy, powodem batalii są stanowcze twierdzenia SEC, że XRP jest papierem wartościowym, a nie kryptowalutą.Apetyt inwestorów podkręca dodatkowo nowa, innowacyjna kryptowaluta eTukTuk, która z impetem rozpoczęła swoją przedsprzedaż. W tym artykule przyjrzymy się jej bliżej.

Kup eTukTuk

Co wpłynie na wzrost ceny XRP?

Cena kryptowaluty XRP w niedalekiej przyszłości będzie zależała od kilku czynników. Obecnie do najważniejszych z nich zaliczamy:

Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Dalsza część artykułu pod filmem
  • Wynik procesu sądowego z SEC

Proces sądowy Ripple Labs (spółki matki XRP) z Amerykańską Komisją Papierów Wartościowych i Giełd jest jednym z największych, jaki toczy się przeciwko kryptowalucie o dużej kapitalizacji. Pozytywny rozwój sytuacji prawdopodobnie poprawi cenę XRP tak, jak działo się to już w przeszłości. Spadek cen może spowodować negatywne wiadomości. 

Zakończenie procesu mogłoby też wyeliminować obawy rynku – nawet jeśli nie wszystko pójdzie po myśli Ripple, rynek lepiej przyjmie ostateczne rozwiązanie problemu niż długotrwałą niepewność.

  • IPO Ripple i adopcja waluty

Pojawienie się pierwszego IPO Ripple mogłoby zachęcić inwestorów do ponownego zakupu kryptowaluty XRP, tworząc pozytywne nastroje i sygnalizując, że proces regulacyjny waluty zbliża się ku końcowi.

Do potencjalnego wzrostu ceny Ripple może też przyczynić się adopcja instytucjonalna, do której będzie przyczyniał się ewoluujący krajobraz regulacyjny kryptowalut. 

  • ETF na XRP

Po tym, gry SEC zatwierdziła pierwszy w historii fundusz typu spot ETF dla Bitcoina, inwestorzy kryptowalut w naturalny sposób zaczęli zastanawiać się, które kryptowaluty będą następne. Najbardziej prawdopodobnym wyborem jest Ethereum, ale istnieje również szansa, że ​​XRP także może zdobyć własny spot ETF.

  • Halving bitcoina

Halving bitcoina może zwiększyć ogólne zainteresowanie rynkiem kryptowaluty i zwrócić uwagę inwestorów także na inne monety, w tym XRP, co może prowadzić do kolejnych wzrostów ceny. Z halvingu skorzystają także mniej znane waluty cyfrowe, takie jak eTukTuk.

Kup eTukTuk

eTukTuk – innowacyjny projekt z dużym zainteresowaniem

Jednym z najnowszych i najbardziej oryginalnych projektów określanych mianem kryptowaluty przyszłości jest eTukTuk. Powodem jego powstania jest chęć dokonania rewolucji w sektorze transportu i zaoferowanie klientom rozwiązań, które są bardziej przyjazne dla środowiska. 

Przedsprzedaż natywnego tokena projektu $TUK rozpoczęła się kilka dni temu i od razu wzbudziła spore zainteresowanie i zebrała w tak krótkim czasie prawie 900 tys. dolarów. Nie brakuje głosów, że jest to jedna z tych kryptowalut, która może wzrosnąć w 2024 roku oferują inwestorom zadowalające zyski.

Osoby, które zdecydują się na zakup kryptowaluty eTukTuk w przedsprzedaży mogą dodać do swojego portfela niedrogie tokeny w cenie 0,0265 $ za jednostkę. Inwestorzy, którzy zdecydują się na staking zakupionych monet, mogą zyskać nagrody rzędu APY 252%. 

Dodatkowo projekt przygotował zabawną grę typu P2E, w której gracze wcielają się w taksówkarza przemierzającego ulice Sri Lanki, spełniają misje, podejmują się wyzwań i mają szansę zarobić dodatkowe tokeny.

Kup eTukTuk

Ekologiczna misja i zrównoważony transport z pomocą $TUK

Głównym i zarazem najbardziej ambitnym celem projektu jest wprowadzenie na rynek ekologicznego i elektrycznego pojazdu typu tuk-tuk w krajach rozwijających się oraz zainstalowanie nowych stacji ładowania pojazdów elektrycznych na całym świecie. Twórcy projektu chcą wykorzystać sztuczną inteligencję, aby ograniczyć ruch uliczny i zminimalizować zużycie paliwa. Mają w tym pomóc systemy nawigacji bazujące na blockchain oraz specjalne aplikacje na kierowców.

Dywersyfikacja portfela w oczekiwaniu na wzrost ceny Ripple

Możliwe 10-krotne wzrosty cen Ripple elektryzują inwestorów, jednak nie poprzestają oni wyłącznie na czekaniu. Dobrym sposobem na dywersyfikację portfela jest zakup tanich tokenów $TUK, które można od razu przeznaczyć do stakingu i zdobywać pasywne nagrody. Osoby, które dołączą do przedsprzedaży najwcześniej, mogą liczyć na największe nagrody.

Siłą projektu eTukTuk jest oryginalność i silny nacisk położony na ekologię. W połączeniu z nagrodami z nadchodzącej gry P2E, zainteresowani kupujący mają kilka sposobów na skorzystanie z tego innowacyjnego projektu.

Autor poleca również:Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
Strefa autorów gościnnych to szansa dla przedstawicieli branży oraz niezależnych traderów, aby publikować swoje artykuły na łamach Comparic.pl. Jeżeli masz coś ciekawego do przekazania, to skontaktuj się z nami pod redakcja@comparic.pl w sprawie strefy UGC (user-generated content).