Naga MarketspgePozytywne nastawienie inwestorów oraz drożejące ceny miedzi w obliczu lepszej koniunktury na świecie powinny zapewnić dalsze wzrosty na notowaniach spółki KGHM. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się KGHM oraz innym najciekawszym polski spółkom pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnym tygodniu? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Zobacz również: JSW z problemami? Marcin Tuszkiewicz analizuje akcje spółek WIG20

KGHM pozostaje w pozytywnym nastroju inwestorów

KGHM to ważny temat. Dużo się działo w ostatnim czasie na Bliskim Wschodzie, co wzbudza dodatkowe emocje. Spółka dostała lekko rykoszetem wraz ze spadkiem notowań miedzi. Jednak kurs dobrze  się trzyma w okolicach 97 zł za akcję. Jeśli uda się wybić poziom 98,60 zł to otworzy drogę do 102-104 zł oraz 109 zł. Jeśli chodzi o miedź to wyjątkowo dobrze sobie radzi mimo deprecjacji polskiego złotego. Miedź drożeje w okresie lepszej koniunktury, co wspiera wzrosty na KGHM. W przypadku dalszych wzrostów cen miedzi, KGHM powinien także zyskiwać. Zanegowanie scenariusza wzrostowego nastąpi dopiero po wybiciu poziomu 86 zł. Na ten moment KGHM pozostaje w pozytywnym nastroju inwestorów – zauważył prowadzący.


Bezpośredni dostęp do rynków USA i UE. Z Directa kwotowanie cen NYSE i NASDAQ masz bezpłatnie.
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here