Naga MarketsKGHM odnotowuje w ostatnim czasie silne wzrosty. Ciekawa sytuacja na JSW i Bogdance. Co dalej z sektorem bankowym? Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie KGHM oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Polski złoty kontynuuje umocnienie względem dolara. USD/PLN spadnie do 3,50 zł?
  • KGHM dobił do kolejnego oporu, to już 221% od dołków! Pewnie część inwestorów myśli już o poziomie wyżej, czy jest to możliwe?
  • Popyt na miedź cały czas jest mocna. Do tego metale szlachetne są najwyżej od wielu lat, co wspiera wynik KGHM. Czy jednak ta hossa może trwać wiecznie? Co stoi za popytem na miedź i czy może się ten popyt załamać?
  • Co dalej z innymi sektorami na GPW, jak wygląda sytuacja banków, które mocno podrożały, ale wciąż mają najwięcej do odrobienia w tym roku?

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here