Naga MarketsKGHM wdrożył rozwiązania SAP Ariba Strategic SourcingKGHM podjął współpracę z SAP oraz partnerami (ITPossible, Profitia Management Consultants i Aiconic), aby przyspieszyć wdrożenie przez firmę portfolio rozwiązań SAP Ariba Strategic Sourcing, podał SAP.

InvestCuffs

KGHM podjął współpracę z SAP

Miedziowy koncern postawił na rozwiązania SAP w zakresie standaryzacji i optymalizacji procesów zakupowych. Dzięki raportowaniu opartemu na chmurze, grupa zyskała dostęp w czasie rzeczywistym do kluczowych danych, podkreślono.

Te artykuły również Cię zainteresują
Konsultanci SAP pomogli w integracji hybrydowego środowiska IT KGHM i wspólnie z klientem stworzyli kompleksowe rozwiązanie do raportowania w chmurze, aby zapewnić ciągłość działania łańcucha dostaw i przejrzystość wydatków.

“Z pomocą SAP i partnerów, z powodzeniem wdrożyliśmy SAP Ariba Strategic Sourcing z zaawansowanym raportowaniem, aby usprawnić doświadczenia związane z zaopatrzeniem i zapewnić przejrzystość interakcji z dostawcami. Przenieśliśmy procesy wyboru dostawców, kwalifikacji ofert i oceny wydajności na nowy poziom cyfrowy i jakościowy, integrując procesy w całej grupie” – powiedział wiceprezes ds. rozwoju KGHM Adam Bugajczuk, cytowany w komunikacie.

Dzięki wykorzystaniu odpowiednich narzędzi cyfrowych, KGHM wprowadziło w całej organizacji zintegrowane procesy biznesowe, których ważnym elementem jest przejrzysta oraz szybka weryfikacja dostawców. Korzystając z rozwiązań z rodziny SAP Ariba, pracownicy działu zakupów mają łatwy i sprawny dostęp do danych historycznych, co ułatwia weryfikację ofert i dzielenie się wiedzą w całej organizacji. Osoby odpowiedzialne za firmowe zakupy zyskują na zwiększonej spójności i poprawionej jakości danych, które zostały osiągnięte poprzez wyeliminowanie zbędnych i powtarzających się informacji. Odpowiednie, nowoczesne rozwiązania chmurowe zapewniają poprawę wydajności i standaryzację procesów, wynika także z materiału.

“Oparcie firmowych zakupów na SAP Ariba Sourcing Suite zapewniło KGHM nie tylko transparentność, ale również umożliwiło przeprowadzanie dokładnych analizy i tworzenie raportów w czasie rzeczywistym. Organizacje wybierające dojrzałe i sprawdzone narzędzia mogą być pewne, że ich procesy zakupowe będą szybsze i zestandaryzowane, co zaś przekłada się wprost na oszczędności i wyższą wydajność” – dodał dyrektor sprzedaży SAP Ariba w SAP Polska Paweł Mamcarz.

SAP to koncern rozwijający oprogramowanie dla przedsiębiorstw.

KGHM Polska Miedź posiada szerokie portfolio projektów eksploracyjnych, rozwojowych i produkcyjnych w Polsce, Niemczech, Kanadzie, Chile i USA. Jest notowana na GPW od 1997 r. W 2019 r. miała 22,72 mld zł skonsolidowanych przychodów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here