Naga Markets19 września 2013

KGHM odtworzył się dzisiaj z luką wzrostową i zatrzymał się niemal idealnie pod mocną barierą 130zł. Jest to kluczowy poziom, który determinować będzie dalsze zachowanie kursu. Jeśli po raz kolejny nie uda się go pokonać, spółkę czeka spadek w okolice 120zł lub nawet test minimów w pobliżu 107zł.

Natomiast na razie spółka jednak rośnie dlatego bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest jednak pokonanie tego silnego oporu.

KGHM pod kluczowym oporem. Czy wreszcie uda się pokonać barierę 130zł?Przenosząc się na wykres tygodniowy widać, że kolejną bardzo silną barierą będzie 140zł. Znajduje się tam techniczny opór oraz 38,2% zniesienia Fibonacciego całej fali spadkowej od stycznia 2013 do lipca.

Jeszcze silniejszy opór czeka na spółkę na 155zł. Jest to wielokrotnie testowany poziom, który najpierw w 2012 podczas wzrostów stanowił opór, później powstrzymywał spadki przez 3 tygodnie, po tym jak nie wytrzymał stał się znowu oporem.

KGHM wygląda bardzo technicznie w porównaniu do innych spółek z GPW, także można sądzić, że poziomy te będą odgrywać dużą rolę.KGHM pod kluczowym oporem. Czy wreszcie uda się pokonać barierę 130zł?invest

Ogromny wybór ponad 400 CFD na akcje z 8 państw świata znajdziecie u brokera GKFX

Duży wybór jest również u polskich brokerów: BRE Forex ECN oraz Noble Markets

CFD na wszystkie 20 spółek z WIG20 znajdziecie w BossaFX

Przewagą CFD na akcje nad zwykłymi akcjami jest możliwość kupowania akcji za 20x więcej niż mamy środków na koncie dzięki dźwigni finansowej.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here