Naga MarketspgeKGHM posiada wskaźnik C/Z na poziomie 8,00, co wydaje się niskim poziomem, mógłby spokojnie być dwukrotnie wyższy, twierdzi Łukasz Wardyn z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 17 lutego 2020 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na polską spółkę miedziową. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z świata finansów.


Inwestorzy kupią akcje KGHMu zawczasu?

KGHM posiada wskaźnik C/Z na poziomie 8,00, co wydaje się niskim poziomem, mógłby spokojnie być dwukrotnie wyższy. Ceny miedzi są w miarę stabilne, poniżej 6 tys. Na razie kwestia koronawirusa i tego co się dzieje w Chinach – spowolnienia, które jest w różnych branżach – powinno ciążyć na notowaniach spółki w najbliższych dwóch kwartałach. Inwestorzy mogą jednak popełnić atak wyprzedzający jeżeli uznają, iż obecny kwartał będzie w najbliższym czasie najgorszy – oznajmił Łukasz Wardyn.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPKN Orlen nie korzysta z dobrej koniunktury. Akcje spadną poniżej 75 zł?
Następny artykułPZU pracuje nad nową strategią. Akcje na kluczowym poziomie
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here